Shapes in Woonindustrie

Vrijdag 19 januari 2018

De allereerste vakbeurs dit jaar was de opening van de Home & Living-afdeling in de Woonindustrie op 8 januari. Na de internationale beurzen volgt de opening van de Shapes Experience Center tijden de Vakbeurs.
Shapes in Woonindustrie

Shapes is een nieuw samenwerkingsverband van fabrikanten, leveranciers én producenten op het gebied van plafonds, wanden, vloeren en decoratief plaatmateriaal. De feestelijke opening van het Shapes Experience Center is tijdens de Vakbeurs van 4-7 februari. Daarna zal het Shapes Experience Center elke maandag van 10:00 tot 17:00 uur geopend zijn.

Het Shapes Experience Center in De Woonindustrie kan bezocht worden om tot een materiaalkeuze te komen voor een interieurproject. De ruimte kan ook gebruikt worden als werkplek of meetingpoint. Bovendien worden er regelmatig evenementen georganiseerd. Alle materialen en diensten van Shapes zijn tevens te raadplegen via hun site.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.shapes.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, trademart, trade mart, bed, boxspring, meubel, tafel, salontafel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, zitmeubel, kast, stoel, fauteuil, dressoir, #Droomindustrie, #Woonindustrie, #DeWoonindustrie, #shapes, #shapesexperiencecenter

Gerelateerd nieuws
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder
Wet flexwerk slecht uitgewerkt
Brancheorganisaties in Nederland waarschuwen dat Wetsvoorstel flexwerk goede bedoelingen heeft, maar slecht is uitgewerkt
lees verder
 
Groei Smart Home
lees verder
Nieuw lid directie Coretec
Maxima Lengelé versterkt de directie van US Floors (Coretec) in de functie van chief commercial officer
lees verder
Baan: Icons deel twee
Deze maand presenteert de Nederlandse designmeubelfabrikant Baan de tweede collectie van Icon: een exclusieve serie meubelen geďnspireerd op de populaire Japans-Scandinavische woonstijl, ook wel bekend als ‘Japandi’.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden