Shapes in Woonindustrie

Vrijdag 19 januari 2018

De allereerste vakbeurs dit jaar was de opening van de Home & Living-afdeling in de Woonindustrie op 8 januari. Na de internationale beurzen volgt de opening van de Shapes Experience Center tijden de Vakbeurs.
Shapes in Woonindustrie

Shapes is een nieuw samenwerkingsverband van fabrikanten, leveranciers én producenten op het gebied van plafonds, wanden, vloeren en decoratief plaatmateriaal. De feestelijke opening van het Shapes Experience Center is tijdens de Vakbeurs van 4-7 februari. Daarna zal het Shapes Experience Center elke maandag van 10:00 tot 17:00 uur geopend zijn.

Het Shapes Experience Center in De Woonindustrie kan bezocht worden om tot een materiaalkeuze te komen voor een interieurproject. De ruimte kan ook gebruikt worden als werkplek of meetingpoint. Bovendien worden er regelmatig evenementen georganiseerd. Alle materialen en diensten van Shapes zijn tevens te raadplegen via hun site.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.shapes.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, trademart, trade mart, bed, boxspring, meubel, tafel, salontafel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, zitmeubel, kast, stoel, fauteuil, dressoir, #Droomindustrie, #Woonindustrie, #DeWoonindustrie, #shapes, #shapesexperiencecenter

Gerelateerd nieuws
Henk introduceert chroom
Het Nederlandse meubelmerk Henk breidt zijn collectie uit met chromen afwerkingen. De nieuwe Arc tafel en de bestaande Unfold eetkamerstoel krijgen beide een uitvoering met een glanzend onderstel.
lees verder
Nieuw woonmerk Maison T
De familie Teunissen, bekend van Rivièra Maison, keert terug in woonbranche met de introductie van het woonmerk Maison T.
lees verder
 
Object 2027 in vernieuwd C93
lees verder
 
Textielketen samen op beurzen
lees verder
NIeuwe kleuren in coating
Beal breidt haar Mortex-coatingassortiment uit met nieuwe kleuren en éénlaagse coating, met de uitstraling van natuurlijke materialen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden