Shapes in Woonindustrie

Vrijdag 19 januari 2018

De allereerste vakbeurs dit jaar was de opening van de Home & Living-afdeling in de Woonindustrie op 8 januari. Na de internationale beurzen volgt de opening van de Shapes Experience Center tijden de Vakbeurs.
Shapes in Woonindustrie

Shapes is een nieuw samenwerkingsverband van fabrikanten, leveranciers én producenten op het gebied van plafonds, wanden, vloeren en decoratief plaatmateriaal. De feestelijke opening van het Shapes Experience Center is tijdens de Vakbeurs van 4-7 februari. Daarna zal het Shapes Experience Center elke maandag van 10:00 tot 17:00 uur geopend zijn.

Het Shapes Experience Center in De Woonindustrie kan bezocht worden om tot een materiaalkeuze te komen voor een interieurproject. De ruimte kan ook gebruikt worden als werkplek of meetingpoint. Bovendien worden er regelmatig evenementen georganiseerd. Alle materialen en diensten van Shapes zijn tevens te raadplegen via hun site.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.shapes.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, trademart, trade mart, bed, boxspring, meubel, tafel, salontafel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, zitmeubel, kast, stoel, fauteuil, dressoir, #Droomindustrie, #Woonindustrie, #DeWoonindustrie, #shapes, #shapesexperiencecenter

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwjaarsborrel In
lees verder
Consumentenvertrouwen blijft gelijk
Het vertrouwen van consumenten is in december even negatief als een maand eerder, meldt het CBS. Het consumentenvertrouwen blijft in december staan op -21. Het oordeel over het economisch klimaat verslechtert iets, terwijl de koopbereidheid een fractie verbetert.
lees verder
Kozijnen bij Toelevering Online
[Sponsored artikel] - Toe aan nieuwe kozijnen? Om je huis een frisse look te geven of energiezuiniger te maken? Dat is tegenwoordig eenvoudig online te bestellen bij Toeleving Online. Hier lees je alles wat je moet weten!
lees verder
Vooruitzicht Woningmarkt 2026
Volgens ING Research zullen er in Nederland in 2026 een recordaantal woningverkopen en een kleinere huizenprijsstijging zijn.
lees verder
Weer uitbreiding Dromenland
Tijdens de Voorjaarsvakdagen 2026 breidt Dromenland, het slaapcollectief van De Woonindustrie, opnieuw uit. Twee nieuwe bedrijven versterken het verzamelpunt van slaapoplossingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden