Seniorenmarketing op Bed & Slaap

Maandag 14 september 2015

Waarschijnlijk bezoekt u vandaag, morgen en/of overmorgen de Vakbeurs in De Woonindustrie in Nieuwegein. Over drie weken mag u weer: maandagmiddag 5 oktober wordt er opnieuw het event Bed & Slaap georganiseerd.
Seniorenmarketing op Bed & Slaap

Het event ‘Bed en Slaap’ is speciaal ontwikkeld voor ondernemers en hun medewerkers in de slaapbranche. Dit keer is het thema van het evenement 'Senioren marketing voor slaapspeciaalzaken’. Ouderen vormen een steeds belangrijkere doelgroep voor de woonbranche. Ze hebben voldoende budget om een aankoop te doen, vrije tijd om zich te oriënteren en ontdekken ook de mogelijkheden van internet.

Toch betekent dit niet persé dat zij via internet gaan bestellen. Juist deze generatie heeft behoefte aan advies over slaapcomfort in combinatie met eventuele fysieke klachten.

Het programma:
12.30 uur Ontvangst en registratie
13.00 uur Kees Kwakman, SleepSupport
13.45 uur Paul Sonnemans, Matrassenwijzer.nl
14.30 uur Pauze
14.45 uur Harry Bijl, Inretail
15.30 uur Discussie
16.00 uur Afsluiting & Borrel

De deelname kost € 49,50 per persoon. Voor winkels aangesloten bij het sociaal fonds wonen of Inretail is dit € 20 per deelnemer. Opgeven kan via onderstaande site.

 



Links

www.werkeninwonen.nl/opleidingen/event-bed-slaap/
www.dewoonindustrie.nl
www.inretail.nl
www.matrassenwijzer.nl
www.sleepsupport.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, slapen, slaap, bed, nachtrust, bedsysteem, slaapcomfort, cursus, seminar, opleiding, les, beurs, event, evenement

Gerelateerd nieuws
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Ruim 300 aanmeldingen Imm
De voorbereidingen voor Imm Cologne 2026 zijn in volle gang. De meubelbeurs profileert zich nadrukkelijk als internationale B2B-inkoopbeurs met een focus op marktgerichte oplossingen binnen het thema World of Interiors.
lees verder
 
Kleur van het jaar 2026
lees verder
Ambiente Living: woonwereld bijeen
[Sponsored artikel] - Van 6-10 februari 2026 is Ambiente in Frankfurt het kloppend hart van de internationale interieurwereld waar alles draait om vormgeving, sfeer en beleving, met Living voor de nieuwste woonideeën en designontwikkelingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden