Sculpturale lamp voor jubileum

Woensdag 04 september 2024

Het Italiaanse verlichtingsbedrijf Slamp viert zijn 30e verjaardag met de onthulling van Fiordlys, een nieuwe verlichtingscreatie ontworpen door ontwerper Paolo d'Arrigo.
Sculpturale lamp voor jubileum
Sculpturale lamp voor jubileum Sculpturale lamp voor jubileum

Het nieuwe sculpturale ontwerp is volgens Slamp een eerbetoon aan de prachtige harmonie van organische vormen in de natuurlijke wereld. Voor Fiordlys haalt de ontwerper haalt zijn inspiratie uit de kronkelende golven van de Aurora Borealis en de bewegende silhouetten van Noordse kliffen.

 

De uitgesproken concentrische schaalstructuur van dit nieuwe ontwerp wordt een weergave van een visueel verhaal van de 30 jaar van Slamp, door middel van de drie materialen die zijn evolutionaire mijlpalen hebben gemarkeerd: Opaflex®, gekenmerkt door een zachte gouden tint, Lentiflex®, een geribbelde textuur die in staat is om vloeiende en onverwachte iriserende effecten te creëren, en gemetalliseerde folie, waarvan de textuur, omdat het licht erdoorheen laat, creëert poëtische effecten van licht en schaduw.

 

Fiordlys is ontworpen in twee hangende versies - rond en lineair - en een wandkandelaarsversie, is verkrijgbaar in drie verschillende kleuren: Wit, goud en zilver.



Links

www.slamp.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, plafondlamp, tafellamp, licht, led, verlichting, led, armatuur, design, #slamp,

Gerelateerd nieuws
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden