Samenwerking Willard en Bosgoed

Maandag 14 juli 2014

Bosgoed Groothandel in woning- en projectinrichting uit Deventer en Groothandel in woninginrichting Gebrs. Willard te Naarden kondigen vandaag een commerciële samenwerking aan.
Samenwerking Willard en Bosgoed

De samenwerking houdt concreet in dat Bosgoed de tapijtmerken Sfeervol Wonen Tapijt en SmartStrand actief gaat voeren in Nederland. Sfeervol Wonen vinyl komt als aanvulling op het aanbod van Bosgoed.
Gebrs. Willard zal de 'Parador'-collectie meenemen in Nederland bij haar relaties. Deze bestaat uit diverse laminaat-, vinyl- en parketvloeren.

Volgens de beide directeuren Jan Jaap Willard en Harry Elshof biedt uitwisseling van de collecties zeer goede mogelijkheden om het komen tot een ‘vloeren totaaloplossing’ voor hun relaties. Willard door de uitbreiding met laminaat en parket, Bosgoed met tapijt.
De bedrijven zullen ieder hun eigen collecties (Bosgoed Parador en Willard Smartstrand en Sfeervol Wonen) in voorraad houden en naar de klanten distribueren. De bedrijven blijven verder volledig autonoom opereren. Vanwege de locatie van de nationaal opererende bedrijven, kan Willard profiteren van Bosgoed's positie in Noord-Oost Nederland (naast Deventer heeft het bedrijf ook vestigingen in Assen en Heerenveen) en vice versa in de randstad.

De uiteindelijke doelstelling van beide groothandels is elkaar op meerdere gebieden te versterken, anders dan alleen op het gebied van collecties waarbij men in de toekomst denkt aan marketing, logistiek en service.



Links

www.willard.nl
www.bosgoed.nl
www.parador.nl

Tags

Willard, Bosgoed, Parador, Sfeervol Wonen, SmartStrand, tapijt, vinyl, pvc, laminaat, parket, Deventer, Naarden

Gerelateerd nieuws
Versnelling duurzaamheid
Uit het duurzaamheidsrapport 2024 van het bedrijf blijkt dat Forbo uit Assendelft versneld koers zet naar een circulaire toekomst.
lees verder
 
Vincent Van Duysen voor Kettal
lees verder
Noviteiten bij Quick Step
Unilin onthult binnenkort vloerinnovaties bij haar vloerenlabel Quick-Step tijdens de Flanders Flooring Days op het hoofdkantoor in Wielsbeke.
lees verder
Veelzijdige VT-Wonen-collecties
Forbo Flooring heeft recent de nieuwe Marmoleum en Novilon VT-Wonen collecties gepresenteerd, die in samenwerking met de designers van het woonblad tot stand zijn gekomen.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden