Samenwerking Tendence en Gardiente

Maandag 16 april 2018

De decoratiebeurs Tendence in Frankfurt gaat voor het outdoor-programma samenwerken met Gardiente in het nabij gelegen Wallau.
Samenwerking Tendence en Gardiente

Tendence wordt gehouden van 30 juni tot 3 juli, Gardiente van 1 tot 3 juli. Tussen de beide beurzen overbruggen shuttle bussen de circa 25 kilometer in ongeveer 25 minuten. De toegangskaarten voor de twee beurzen zijn geldig voor beide evenementen.

Naast decoratieve producten voor binnenhuis heeft Tendence ook een aantal exposanten van outdoor producten, sinds kort ook levend groen. Gardiente is een pure tuinbeurs met meubelen, barbecues, parasols, textiel en accessoires.
 
Door de samenwerking kunnen bezoekers zowel Tendence als Gardiente bezoeken en hopen Philipp Ferger, group show director van Tendence, en Jens Frey, managing director van Gardiente-organisator Muveo, het tuinsegment te versterken. Hiermee gaat het de concurrentie aan met veruit de belangrijkste outdoorbeurs van het jaar, de Spoga in Keulen die van 2 tot 4 september wordt gehouden.



Links

www.gardientewp.muveo.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com
www.muveo.de
www.spogagafa.com
www.tendence.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, outdoor, tuin, buiten, meubel, parasol, bbq, barbecue, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, #gardiente, #gardiente18, #tendence18, tendence, #spoga, #spogagafa

Gerelateerd nieuws
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
 
Lichtwoche: 3.500 bezoekers
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden