Samenwerking Promosalons Nederland en de Foire de Paris

Maandag 31 maart 2014

Van 30 april t/m 11 mei vindt in Parijs de jaarlijkse Foire de Paris plaats. Vanaf dit jaar begeleidt Promosalons Nederland (de Nederlandse vertegenwoordiging van een groot aantal Franse vakbeurzen) Nederlandse exposanten en bezoekers die naar de Parijse Foire de Paris willen gaan.
Samenwerking Promosalons Nederland en de Foire de Paris

De Foire de Paris is een megapublieksevent, dat meer dan 600.000 bezoekers trekt. In Frankrijk is de beurs een begrip. Jaarlijks reizen vanuit de wijde omgeving bezoekers naar Parijs om inspiratie op te doen en vooral ook om inkopen te doen voor huis, tuin en vrije tijd. De Foire de Paris is qua concept vergelijkbaar met de Nederlandse Huishoudbeurs, maar ontvangt bijna drie keer zoveel bezoekers. De Foire de Paris kent onder andere de volgende sectoren: Huis, tuin en keuken (Interieur en decoratie; Verwarming en open haard; Constructie en renovatie; Tuin, zwembad & spa), Mode & Accessoires, Hobby’s & Vrije tijd, Welzijn & Beauty, Wijn & Gastronomie.

 

Gemiddeld besteedt een bezoeker 350 euro tijdens het bezoek aan de Foire de Paris. Met 600.000 bezoekers wordt er dus een aanzienlijke omzet gegenereerd tijdens de beurs. Veel exposanten hebben directe verkoop als doel, maar een groot aantal bedrijven gebruikt de beurs ook voor het vergroten van de naamsbekendheid in Frankrijk, om te testen of een nieuw product in de smaak valt bij de Franse consument of voor het vinden van een distributeur. Hoewel de Foire de Paris een publieksevent is, komen ook grote inkopers en zakelijke bezoekers naar de beurs om zo ‘anoniem’ het enorme aanbod op de beurs te kunnen bekijken. De Franse media besteden uitgebreid aandacht aan de Foire de Paris. Landelijke televisie en radio passen hun programma’s aan en alle ogen zijn gericht op de noviteiten van de beurs. Ook vanuit het buitenland komt er steeds meer aandacht voor de Foire de Paris

Promosalons Nederland, info@promosalons.nl, 020-4620020.

 

 



Links

www.promosalons.nl

Tags

publieksbeurs, interieur, Frans

Gerelateerd nieuws
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Retail onder druk kabinetsbeleid
Het Nederlandse kabinet vergroot druk op de retail met de nieuwe miljoenennota, zo stellen een aantal brancheverenigingen (waaronder Inretail) in een verklaring.
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Fusie in de zonwering
Inhuis Plaza en Zon en Scherm bundelen krachten door middel van een fusie. Beide zijn actief in zonwering en raamdecoratie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden