Samenwerking met Yepp

Dinsdag 05 december 2023

Yepp, de Belgische groothandel voor vloeren, heeft een samenwerking gesloten met Pascal Raes.
Samenwerking met Yepp

Pascal Raes (foto) was gedurende zo’n 30 jaar de drijvende kracht achter het merk Meister. Hij lanceerde dit A- merk op de Benelux-markt en bouwde een sterk dealernetwerk uit. De samenwerking tussen Pascal en Meister kwam echter wegens een verschil in visie tot een einde waardoor er een mooie kans ontstond voor zowel Yepp als Pascal.

 

Pascal zal bij Yepp een nieuwe functie invullen, namelijk die van business development manager. Hij zal zijn jarenlange succesvolle ervaring benutten om de verschillende A-merken die Yepp in portefeuille te promoten en potentiële nieuwe klanten te zoeken.

 

Hans Declercqsales & marketing manager van Yepp: 'Pascal heeft meer dan bewezen dat hij de Benelux-vloerenmarkt door en door kent. Zijn ervaring, strategisch en product/technisch inzicht kunnen een enorme meerwaarde voor ons bedrijf betekenen. Yepp maakt zich klaar voor de toekomst en Pascal zal samen met ons ganse team hier intensief aan meewerken. Ondanks de sombere marktomstandigheden zien we als Yepp nog vele opportuniteiten en zullen we deze samen met onze partners/leveranciers verder uitbouwen“.

 

Pascal Raes: 'Tijdens de introductiefase bij de verschillende hoofdleveranciers ben ik omvergeblazen door de sterkte van de merken in de Yepp-portefeuille. Ik kijk er enorm naar uit om samen met het Yepp-team deze brands nog beter in de markt te zetten en onder te brengen in een duidelijk en representatief netwerk.'

 

Yepp distribueert in België verschillende gerenommeerde vloerenmerken in parket, laminaat en vinyl zoals Coretec van US Floors, Parador, Bjelin, Grizzly, Liberty, Mflor en Listone Giordano.



Links

www.yepp.be
www.mflor.com
www.parador.de
www.meister.com
www.coretecfloors.com

Tags

nieuws, interieur, business, development, samenwerking, groothandel, distributie, vloeren, pvcvloeren, laminaat, parket, netwerk, marketing, vloerenmerken, #yepp, #parador, #meister, #coretec, #mflor, #liberty, #grizzly, #bjelin, #listonegiordano

Gerelateerd nieuws
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
 
Opgefrist kleurenpalet First
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden