Salone Milaan weer later

Donderdag 26 november 2020

De zestigste editie van de Salone del Mobile in Rho - Milaan is voor de derde keer verschoven en wordt nu pas laat in 2021 gehouden.
Salone Milaan weer later

De Salone del Mobile was eerder al uitgesteld vanwege het coronavirus: van 21-26 april 2020 naar 16-21 juni. Eind maart werd echter duidelijk dat ook dat niet haalbaar was en de 2020-editie geheel verviel. De beurs werd toen weer gepland op de gebruikelijke data, van 13-18 april 2021.

 

Maar ook dit tijdstip wordt nu al niet meer haalbaar geacht. De nieuwste planning is nu dat de Salone del Mobile van 5-10 september wordt gehouden. Eerder werd al bekend dat deze zestigste editie een complete interieurbeurs zal worden, dus met meubelen, stoffen, accessoires, projectmarkt, verlichting, huishoudelijke apparaten, keukens en badkamers.

 

P.S. 30-11-2020: Abusievelijk hadden we eerder gemeld dat het van 10-15 september zou zijn.



Links

www.salonemilano.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, eetkamer, trend, trends, milaan, woontrends, interieurtrends, presentatie, presenteren, etaleren, #salonedelmobile, #salonesatellite

Gerelateerd nieuws
Kunst, design en vakmanschap
Tactiele kunst aan de kade: Studio Irene van Ophoven presenteert eind maart haar collecties tijdens de Rotterdam Art Week.
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Groot belang functioneel textiel
Functioneel textiel is de strategische motor voor productontwikkeling op de internationale textielvakbeurs Techtextil 2026 van 21-24 april in Frankfurt.
lees verder
Nieuwe directie Leolux
Leolux Furniture Group heeft een nieuw directieteam. Vanaf 16 maart staat het bedrijf onder leiding van Mathijs van der Zwaluw en Margriet van Zijl. De Venlose meubelfabriek kiest dus voor een complementaire leiding.
lees verder
 
Historische wandtapijt als behang
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden