Saffier laminaat update

Woensdag 22 augustus 2018

Saffier is een private label van Forinn en bestaat uit een laminaat- en pvc-vloercollectie. Nu heeft de laminaatcollectie een update gekregen.
Saffier laminaat update

Was vorig jaar de pvc-collectie al vernieuwd, nu is het de beurt aan de laminaatcollectie. Deze Saffier-collectie bestaat nu uit de volgende 3 series: Estrada, Grande Avenida en Sonate, waarbij er gekozen kan worden uit 24 decoren.

De reeds bestaande Estrada-serie is in de nieuwe Saffier-collectie gebleven. Logisch omdat dit volgens Forinn de meest succesvolle en onderscheidende serie is met de uitstraling van een klassieke planken houten vloer. De brede panelen van 24,4 cm zijn voorzien van een houtstructuur, een tweezijdige v-groef en een dikte van 8 mm. De Estrada is wel uitgebreid met acht nieuwe kleuren en dessins.

De Grande Avenida en de Sonate zijn de twee nieuwe series. De Grande Avenida heeft net als de Estrada brede panelen van 24,4 cm maar dan met een vierzijdige v-groef en een dikte van 7 mm.

De Sonate is een nieuwe generatie laminaatvloeren vervaardigd met een high definition digitale printtechniek. Dit geeft een realistische houttekening die niet van een echt houten vloer is te onderscheiden. De Sonate heeft panelen met een vierzijdige gelakte v-groef, is 19 cm breed en heeft een dikte van 8 mm.

Forinn is overigens van 16-18 september te vinden op de Incoda (Interieur Collectie Dagen) in Gorinchem.




Links

www.forinn.nl
www.interieurcollectiedagen.nl
www.saffier.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, lvt, vinyl, laminaat, bedekking, stoffering, stroken, strook, click, klik, plank, stoffering, #forinn, #saffier, #incoda, #interieurcollectiedagen

Gerelateerd nieuws
Lancering Digitaal platform
De Binnenhuisadviseurs investeren in digitale toekomst met lancering van vernieuwd multisite platform.
lees verder
Doorstart parketwinkel
Vorige maand ging 't Saense Parkethuys failliet, maar het bedrijf maakt nu een doorstart op dezelfde locatie en vrijwel dezelfde naam.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden