Ruim miljoen injectie Naduvi

Dinsdag 07 april 2020

Online interieur-outlet Naduvi heeft € 1,1 miljoen financiering opgehaald voor verdere uitbreiding van het platform.
Ruim miljoen injectie Naduvi

Op Naduvi is er het hele jaar door sale met kortingen tot 80% op én gratis bezorging van producten van interieurlabels. Volgens het platform, onderdeel van Interior Overstock, betreft het onverkochte voorraad van leveranciers als Eichholtz, Essenza, Riverdale (Ten Bos), Riviera Maison en Zuiver. Inmiddels bieden inmiddels ruim 100 interieurmerken - kortgeleden waren dat er nog 80 - hun producten aan.

Terwijl bijvoorbeeld interieurwebshop Westwing al lange tijd niet goed draait, hebben ondernemersfund Slingshot Ventures en investeerders Patrick Kerssemakers (oprichter en ex-ceo Fonq en investeerder in onder meer Shypple), Ralf Cohen (IceMobile) en Gennie Freen (Scoupy) gezien de investering wel vertrouwen in Naduvi-oprichter Itai Gross (ex ceo Westwing Benelux). Itai Gross is als adviseur ook betrokken bij Home Deco.



Links

www.eichholtz.nl
www.essenzahome.nl
www.fonq.nl
www.homedeco.nl
www.naduvi.com
www.patrickkerssemakers.nl
www.riverdale.nl
www.rivieramaison.com
www.shypple.com
www.slingshot.ventures
www.zuiver.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, boxspring, detail, retail, shop, outlet, woninginrichting, online, webshop, internet, meubel, woonkamer, bank, meubelen, accessoires, decoratie, #eichholtz, #essenzahome, #fonq, #homedeco, #naduvi, #patrickkerssemakers, #riverdale, #rivieramaison, #shypple, #slingshotventures, #zuiver

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
 
Glue zet zevende editie neer
lees verder
Nieuwe armaturen bij Internova
Internova breidt het assortiment uit met twee nieuwe armaturen. De Alba Wallwasher richt zich op gelijkmatige wandverlichting, terwijl de vernieuwde Diablo HE inzet op een hogere efficiëntie.
lees verder
Jazz breidt zitcollectie uit
Turri presenteert de nieuwe gestoffeerde collectie Jazz, ontworpen door Giuseppe Viganò. De serie bestaat uit een twee- en driezitsbank en was eerder dit jaar als preview te zien tijdens de Meubelbeurs in Milaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden