Robin Keijser overleden

Woensdag 07 november 2018

Kortgeleden werd bekend dat Robin Keijser (1968) van KMG (Keijser Meubel Groep) plotseling is overleden.
Robin Keijser overleden
Robin Keijser overleden

Robin Keijser (foto) was op 22 september 50 jaar oud geworden. Hij was sinds 1 mei 2007 de directeur van KMG (Oakonly) uit Malden met een magazijn in Wijchen. Daarvoor werkte hij ruim tien jaar bij Van Gaasbeek & Van Tiel.

Robin, zoon van Marcel Keijser, bekend van het voormalig Novio Forum, en broer van Aard van Keijser & Co., kwam altijd over als een aimabele en vrolijke jongen, die altijd voor een praatje klaar stond. We wensen de familie heel veel sterkte toe!

 



Links

www.keijsermeubelgroep.nl
www.kmg-online.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, projectinrichting, stof, stoel, fauteuil, bank, indoor, binnen, lounge, ontwerp, personalia, dood, gestorven, overleden, #kmg, #oakonly, #robinkeijser

Gerelateerd nieuws
 
Modulair zitconcept Viccarbe
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besluiten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden