Rivičra Maison opent winkels voor cadeauartikelen en accessoires

Maandag 23 juni 2014

Vorige maand opende Rivičra Maison zijn eerste Gifts & Home Accessoires Store in Hamburg. Nog dit jaar is Nederland aan de beurt, met een winkel in Amsterdam en Amstelveen, zo laat ceo Henk Teunissen weten in het Financieel Dagblad.
Rivičra Maison opent winkels voor cadeauartikelen en accessoires

In de winkel van honderd vierkante meter zijn uitsluitend cadeauartikelen en woonaccessoires te koop. In de winkel liggen wel tablets, waarop klanten de meubelcollectie kunnen bekijken. De nieuwe formule maakt voor Teunissen een snelle expansie mogelijk. 'Winkelruimten van dit formaat zijn veel gemakkelijker te vinden.' Bovendien trekken de cadeauwinkels nieuwe klanten voor Rivièra Maison. 'Een extra windlicht kopen mensen wel, maar niemand koopt zomaar een exra bank.' 

 

Uitbreiding reguliere winkels

Ook voor de reguliere winkels zoekt Rivièra Maison naar uitbreiding in Nederland. Dit jaar nog komt er een vestiging in Den Bosch en in 2015 staat er een in Zwolle gepland. In Groningen zoekt Riviera Maison nog naar een geschikte locatie.



Links

www.rivieramaison.com

Tags

accessoire, woonaccessoire, cadeauwinkel, cadeau-artikel, verlichting, lamp

Gerelateerd nieuws
L+B Desigplus Award winnaars
Tijdens de openingsdag van Light+Building 2026 zijn dertien bedrijven onderscheiden met de Designplus Award. De prijs bekroont producten die innovatie, functionaliteit, vormgeving en duurzaamheid combineren.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
3 dagen tot Light + Building
lees verder
Established & Sons terug op Salone
Het Britse designmerk Established & Sons keert dit jaar terug naar Salone del Mobile met een eigen stand. Op de beurs presenteert het merk nieuwe ontwerpen en heruitgaven, waaronder de Medusa-lamp van Carlo Nason.
lees verder
 
Biomaterialen op Spoga+gafa
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden