Rinos behaalt milieucertificaat

Donderdag 23 maart 2017

Rinos heeft recent het ISO 14001:2015 certificaat behaald, volgens het bedrijf wereldwijd het meest gebruikte systeem voor milieumanagement. Het bedrijf is dus verantwoord aan het ondernemen.
Rinos behaalt milieucertificaat

Het certificaat toont aan dat Rinos een continue en gestructureerde aanpak van milieuproblematiek in het bedrijf heeft doorgevoerd. Er is een stijgende maatschappelijke verwachting wat betreft duurzaamheid, wat volgens de entreevloerbedekkingsfabrikant dus ook in de vloerenbranche belangrijk is.

Rinos is daarom bezig machines om te bouwen om energie te besparen en ze geschikt te maken voor het gebruik van lokaal opgewekte, hernieuwbare energie. De productie met een nieuwe backing (s-FLX ) vergt ook daardoor minder energieverbruik, minder broeikasgasuitstoot en bevat geen weekmakers meer. Tevens zijn er producten met gerecycled garen en wordt er onderzocht of 'biobased' materialen in de matten toegepast kunnen gaan worden.

Rinos in Genemuiden produceert sinds 1925 kokos- en schoonloopmatten voor projectmatige toepassingen die via groothandels- en private labels worden gedistribueerd.

 



Links

www.rinos.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, entree, mat, entreesysteem, schoonloop, deurmat, buitenmat, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, reparatie, mortel, personalia, personeel, #Rinos

Gerelateerd nieuws
Nieuw lid directie Coretec
Maxima Lengelé versterkt de directie van US Floors (Coretec) in de functie van chief commercial officer
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder
Plannen voor woningruil dit jaar?
[Sponsored artikel] - Wil je dit jaar graag op vakantie, maar heb je niet veel geld om een vakantie te betalen? Dan is een woningruil misschien interessant voor je.
lees verder
Groei detailhandel in juli
De Nederlandse detailhandel zet 5% meer om in juli, ook de winkels in woninginrichting laten een duidelijke groei zien.
lees verder
 
Veel nieuws bij Unilin
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden