Resident voor president?

Zaterdag 30 mei 2015

Sinds 2011 ontwerpt en maakt Adentro mooie meubelen. Deze maand komt het Franse bedrijf met een dusdanig gedistingeerd nieuw zitmeubel waar je koningen en presidenten met een gerust hart op kan laten 'residere'.
Resident voor president?
Resident voor president? Resident voor president? Resident voor president?

Het Latijnse werkwoord residere betekent verblijven, maar kan ook wel zitten of zetelen betekenen; hiervan afgeleid is het Franse zelfstandig naamwoord Resident, een toepasselijke naam voor dit nieuwe model. De Resident is verkrijgbaar als tweezits bank en fauteuil.
De formaten in cm: 121 (breedte) x 65 (diepte) x 80 (hoogte), leuning 61, zitting 45. De fauteuil heeft dezelfde formaten, alleen is de breedte dan 67.

De modern klassieke meubelen zijn geraffineerd uitgevoerd met een gestikte armleuning en een gewatteerd gestoffeerde rug. Comfort en ondersteuning wordt geboden door een combinatie van stevige zit en kleine kussens.
De afwerking: lichtbruin gebeitst beukenhout of naturel gelakt, met leer beklede armleuningen en gestoffeerd met Hallingdal Kvadrat 100% of C.O.M. Prijs voor de bank loopt vanaf zo'n € 2.000.

 

Op dit moment zijn er twee dealers in de Benelux: in België Marc Lauwers en in Nederland Goeds.



Links

www.adentro.fr
www.marclauwers.be
www.goeds.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, kantoor, hotel, meubel, zitmeubel, fauteuil, stoel, bank, woonkamer, kamer, lobby

Gerelateerd nieuws
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
 
Orbitry voor Paola Lenti
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden