Renovatiedag & World Interiors Day

Woensdag 13 mei 2015

Aanstaande zondagmiddag 17 mei: Renovatiedag in België. Daarnaast zijn Nederlandse interieurarchitecten zaterdag 30 mei actief met World Interiors Day: internationaal de dag van interieurarchitectuur. Het thema van dit jaar: 'Design for all'.
Renovatiedag & World Interiors Day
Renovatiedag & World Interiors Day Renovatiedag & World Interiors Day Renovatiedag & World Interiors Day Renovatiedag & World Interiors Day
World Interiors Day is uitgeroepen door de IFI (International Federation of Interior Architects/Designers, gevestigd in New York) om die dag wereldwijd interieurarchitectuur onder de aandacht te brengen.

De Nederlandse B.N.I. (Beroepsvereniging van Nederlandse Interieurarchitecten in Amsterdam) laat weten dat er ieder jaar op die dag bni-leden zijn die zelf initiatief nemen iets te organiseren. Bijvoorbeeld een rondleiding, lezing, workshop of wandeling langs projecten.
Zo organiseert BNI-lid Doret Schulkes uit Asten een inspiratiemiddag in de cacaofabriek te Helmond. Het doel van de middag is dat deelnemers met concrete voornemens voor aanpassingen naar huis gaan. De kosten voor deelname zijn € 10,00 p.p. Aanmelden kan via mail@doretschulkes.nl of tel. +31 (0)493 - 69 52 18.

 

De AINB (Associatie van Interieurarchitecten van België vzw in Brussel) doet niet actief mee met deze World Interior Day. De band met de N.A.V. (de Vlaamse Architectenorganisatie) is intensiever dan met de IFI, vandaar dat er voor gekozen is om hun initiatief De Vlaamse Renovatiedag te omarmen. Vlaamse architecten werken daarbij exclusief samen met AiNB-leden asl binnenhuisarchitect. Tijdens de dag is het van 13-18:00uur mogelijk om verschillende renovatieprojecten te bekijken en te spreken met de mensen achter het project. De woningen zijn gratis te bezoeken, maar bezoekers moeten zich wel vooraf registreren.



Links

www.ifiworld.org
www.ainb.be
www.bni.nl
www.devlaamserenovatiedag.be
www.nav.be
www.doretschulkes.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, kantoor, binnenhuis, architectuur, architect, ontwerp, interieurontwerp, wereld interieur dag, interieurarchitectuur, renovatie, verbouwen, verbouwing

Gerelateerd nieuws
Verdere daling consumentenvertrouwen
Het consumentenvertrouwen in Nederland blijft dalen. Ook het moment voor doen van grote aankopen wordt steeds ongunstiger voor de consument.
lees verder
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Groei Intergamma
Intergamma, het bedrijf achter de Gamma– en Karwei-bouwmarkten, heeft de omzet en marge in 2025 zien stijgen, zo blijkt uit het jaarverslag.
lees verder
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden