Rendezvous met Elitis

Woensdag 03 februari 2021

De jaarlijkse beurzen gaat niet door, dus gaat Élitis dit jaar digitaal. Op deze veilige manier kunnen de klanten van de editeur de nieuwe collecties op een ontdekken in een virtuele showroom. Interieurjournaal licht alvast een aantal noviteiten uit.
Rendezvous met Elitis
Rendezvous met Elitis Rendezvous met Elitis

Élitis maakt met de nieuwe behangcollectie Les petites histoires zoals de naam al zegt kleine reizen. De wandbekleding wordt gesierd door Brits uitziende landelijke landschappen. Overdadige florale jaren 70 dessins, zoals te zien op het behang Brocéliande (foto 1).

 

De jaren 70 stonden bol van de zachte texturen en gezelligheid. Stoffencollectie Horizon put uit dat comfortabele gevoel dat de stijl van het decennium dierbaar is om zijn warmte in het moderne tijdperk te brengen. Een voorbeeld is de bouclé stof op deze bank (foto 2).

 

De Essence de Liège-collectie kreeg van Élitis een dichterlijke omschrijving: ‘In zijn geheime club vond kurk zichzelf een koningin, de maan. Ze vuurde haar metaalachtige maanglans af: koper, zilver, goud! In de scheuren werden labyrinten opgespoord en glitters werden gegoten. Voila, een voorbeeld uit deze collectie van kurk is te zien op foto 3). Zelf op bezoek bij de Franse fabrikant? Dat kan via deze link.

 

Élitis wordt in België vertegenwoordigd door Sogestis - Donald Thiriar (geen website) en in Nederland door Loggere Wilpower.



Links

www.elitis.fr
www.loggerewilpower.com
www.rendezvouselitis.fr/en

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, stof, behang, decoratie, wandbekleding, bekleding, meubelstof, gordijn, wand, raam, #elitis, #loggerewilpower, #sogestis, #donaldthiriar

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Verlangen naar authenticiteit
Carlucci introduceert Crafted by Nature, een collectie interieurtextiel dat het verlangen naar authenticiteit en tactiliteit vertaald heeft in het stofdesign.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Een fluistering van de westenwind
Met de lancering van Zephyr laat Arte de schoonheid van de Griekse mythologie nu ook doorsijpelen in het interieur. De collectie eert, zoals de naam al doet vermoeden, Zephyros: de zachte westenwind.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden