Recylebare Britse matrassen op DWI

Maandag 26 juli 2021

Na de zomervakantie gaan we een druk beursseizoen tegemoet. Zo vinden de Najaarsvakdagen van DWI (De Woonindustrie) plaats van 12–14 september en 20 en 21 september. Harrison Spinks is hier aanwezig met de duurzame Somnus Veritas collectie.
Recylebare Britse matrassen op DWI

Het volledige productieproces van Harrison Spinks vindt plaats in Yorkshire, Engeland. Van het kweken en mengen van zijn eigen natuurlijke vulmaterialen en het trekken van zijn eigen staaldraad tot het ontwerpen van machines om de pocketveren te produceren en het weven van zijn eigen chemicaliën-vrije matrasstof – dit is een door en door Brits product.

 

De Veritas-bedden behoren volgens het bedrijf tot de meest innovatieve slaapsystemen op de markt. Elk bed is gestoffeerd met fijne, natuurlijke biologische wol en voorzien van de Sensa Intelligent-pocketveren. Somnus Veritas matrassen kunnen volledig gerecycled worden, dit is onder meer te danken aan de lijmvrije constructiemethode.  

 

Aanmelden voor de Najaarsvakdagen van DWI in Nieuwegein kan hier. 



Links

www.harrisonspinks.co.uk
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, de woonindustrie, marketday, marketdayxl, najaarsbeurs, najaarsvakdagen, vakdagen, #interieurprofessionaldag, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #vakbeursslapen, #harrisonspinks. #somnus, #somnusveritas

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder
 
Meer exposanten op MOW 2026
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden