Recordomzet voor Jysk

Dinsdag 15 september 2020

Jysk boekte in boekjaar 2019/20 een nieuwe recordomzet ondanks de Coronacrisis. Het Deense interieurbedrijf, waaronder ook Dänisches Bettenlager met vestigingen in Duitsland en Oostenrijk vallen, meldt een stijging van 7,6%.
Recordomzet voor Jysk

Jysk boekte in het afgelopen boekjaar 2019/20, lopende tot 31 augustus 2020, een nieuw recordomzet van € 4,1 miljard, een stijging van 7,6% ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.

Hoewel in maart en april veel vestigingen gesloten waren vanwege het coronavirus, bleef het aantal klanten relatief constant. Jysk Ceo en President Jan Bøgh (foto) stelt in Möbelkultur dat dit komt door zowel door de goede verkoopcijfers vóór de uitbraak van het coronavirus in Azië en Europa, als door een aanzienlijke toename van het aantal klanten na de heropening. Hij is er vrij zeker van dat veel consumenten hun reisbudget hebben besteed aan nieuwe meubels voor huis en tuin wat een positieve invloed gehad op de verkoop van Jysk.

In het afgelopen boekjaar opende Jysk 106 nieuwe vestigingen. Voor komende boekjaar zijn 150 nieuwe openingen gepland. Jysk is onderdeel van de Lars Larsen groep die afgelopen januari ook al zeer goede cijfers toonde.




Links

www.daenischesbettenlager.de
www.jysk.com
www.jysk.nl
www.larslarsengroup.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, bed, matras, slaap, slapen, boxspring, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, formule, discount, budget, #daenischesbettenlager, #jysk, #larslarsengroup

Gerelateerd nieuws
Nieuwe Barbistro bij Kazerne
Kazerne in Eindhoven opent op zaterdag 17 oktober een nieuwe Barbistro. Het vernieuwde interieur is ontworpen door Daphnalaurens en Dick Spierenburg. De opening valt samen met Dutch Design Week.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Awards voor innovatie en vernieuwing
Modint trapt zoektocht af naar textielpioniers van de toekomst met extra ruimte voor vernieuwend ontwerptalent.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden