Recordomzet voor Jysk

Dinsdag 15 september 2020

Jysk boekte in boekjaar 2019/20 een nieuwe recordomzet ondanks de Coronacrisis. Het Deense interieurbedrijf, waaronder ook Dänisches Bettenlager met vestigingen in Duitsland en Oostenrijk vallen, meldt een stijging van 7,6%.
Recordomzet voor Jysk

Jysk boekte in het afgelopen boekjaar 2019/20, lopende tot 31 augustus 2020, een nieuw recordomzet van € 4,1 miljard, een stijging van 7,6% ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.

Hoewel in maart en april veel vestigingen gesloten waren vanwege het coronavirus, bleef het aantal klanten relatief constant. Jysk Ceo en President Jan Bøgh (foto) stelt in Möbelkultur dat dit komt door zowel door de goede verkoopcijfers vóór de uitbraak van het coronavirus in Azië en Europa, als door een aanzienlijke toename van het aantal klanten na de heropening. Hij is er vrij zeker van dat veel consumenten hun reisbudget hebben besteed aan nieuwe meubels voor huis en tuin wat een positieve invloed gehad op de verkoop van Jysk.

In het afgelopen boekjaar opende Jysk 106 nieuwe vestigingen. Voor komende boekjaar zijn 150 nieuwe openingen gepland. Jysk is onderdeel van de Lars Larsen groep die afgelopen januari ook al zeer goede cijfers toonde.




Links

www.daenischesbettenlager.de
www.jysk.com
www.jysk.nl
www.larslarsengroup.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, bed, matras, slaap, slapen, boxspring, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, formule, discount, budget, #daenischesbettenlager, #jysk, #larslarsengroup

Gerelateerd nieuws
 
Idd Cologne telt ruim 140 merken
lees verder
Consumenten negatiever in oktober
Het consumentenvertrouwen verandert licht in oktober 2026, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het cijfer daalt van -33 in september naar -34 in oktober. Zowel het oordeel over de economie als de koopbereidheid is een fractie negatiever.
lees verder
Nieuwe ontwerpen bij Van Rossum
Van Rossum voegt twee nieuwe ontwerpen toe aan zijn collectie. De Abi-barkruk van Christophe Delcourt en de modulaire Elementis-bank van Thomas Haarmann combineren sculpturale vormen met zachte bekleding.
lees verder
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden