Jeroen terug naar Recor

Woensdag 01 maart 2023

Na bijna vijf jaar is Jeroen van der Borg teruggekeerd op het oude nest. Per vandaag gaat hij weer aan de slag bij Recor.
Jeroen terug naar Recor

Jeroen van der Borg (foto) werkte sinds mei 2018 als sales en marketing manager NL bij Confortluxe en Lievens. Eerder was hij al vier en een half jaar actief bij Recor, als director business sales support, en maakt  vandaag, 1 maart, zijn rentree. Zijn functie wordt nu sales director Nederland.

Van der Borg heeft reeds een lange carrière in de interieurbranche achter de rug. Deze begon in 1996 zeven jaar lang bij Woonsquare in Rijen en na een jaar bij Verlichtingsgroothandel Van de Heg in Barneveld te hebben gezeten, werkte hij van 2004-2010 als verkoopdirecteur voor Maxfurn te Uden. Vervolgens zat hij elke keer goed een jaar bij Flevolicht & Wonen (Barneveld), Nijpels Meubelen (Bergen op Zoom) en Zijlstra (Tiel), voordat hij bij Recor aan de slag ging.



Links

www.confortluxe.com
www.lievensnv.be
www.maxfurn.com
www.nijpels.nl
www.recor.be
www.vandeheg.nl
www.woonsquare.nl
www.zijlstra.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, inrichting, personalia, #confortluxe, #lievensnv, #maxfurn, #nijpels, #recor, #vandeheg, #woonsquare, #zijlstra

Gerelateerd nieuws
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden