Recor Group opnieuw in DWI

Donderdag 16 maart 2023

In 2020 leek het nog slecht te gaan met de Belgische meubelgroep Recor. Sinds die tijd heeft het bedrijf echter sterk geïnvesteerd. Het bedrijf ontwikkelde nieuwe modellen en versterkt de aanwezigheid in Nederland.
Recor Group opnieuw in DWI

Jeroen van den Borg, Bart Veenhuizen en Frank Flipse, keren terug bij Recor en gaan samen met Barry van Dongen en René van Hoof aan de slag in Nederland. Hier gaan zij naast de merken Recor Bedding en Sofabed ook aandacht vragen voor de merken Recor en Belform (banken en fauteuils). Recor keert ook terug in De Woonindustrie (DWI), maar dan wel vanaf september van dit jaar.

 

In februari waren de Voorjaarsvakdagen, waarbij DWI ook groots zijn 30-jarig bestaan vierde. Ook waren er nieuwe bedrijven aanwezig in Nieuwegein, zoals onder meer Mike Jaski. Op de designafdeling presenteert hij de Spaanse merken, Annud, Perobell en kasten van Mega Mobiliario. Op Linkedin heeft hij een voorproefje geplaatst van zijn nieuwe stand.



Links

www.annud.es/en
www.dewoonindustrie.nl
www.megamobiliario.es
www.perobell.com/en
www.recor.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #recor, #mikejaski

Gerelateerd nieuws
FNV akkoord CAO meubel
FNV-leden akkoord met cao-eindbod interieurbouw en meubelindustrie, zodat eventuele acties definitief geschrapt zijn.
lees verder
2e Sofacompany in A'dam
Sofacompany blijft groeien, in Nederland krijgt het bedrijf een vijfde vestiging. Dit is de tiende winkel in de Benelux.
lees verder
Afscheid CEO Fonq
Itai Gross neemt afscheid van FonQ/Navudi: ‘Klaar voor een nieuw hoofdstuk’
lees verder
 
Herfinanciering Swiss Sense
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden