Re|Living Interieurprofessionaldag

Woensdag 04 mei 2022

De Woonindustrie, BNS Crisp en NIA Academie bundelen hun kwaliteiten, gaan fris van start en organiseren op maandag 27 juni een gloednieuwe live Interieurprofessionaldag met het thema ‘Re/Living’.
Re|Living Interieurprofessionaldag

Wat kunnen de interieurprofessionals verwachten? De laatste trends uit Milaan, kleur en inspiratie verpakt in de vorm van lezingen, talks, workshops en een Re/Living-route met de laatste noviteiten in DWI (De Woonindustrie). Geen subsessies meer via een tv-scherm, maar live inspiratie. Tussendoor kunnen de deelnemers bijpraten met collega’s uit het vak.

 

Binnenkort wordt meer informatie bekend over het programma dat DWI, BNS Crisp en NIA Academie samenstellen en start een Early Bird ticket verkoop. Interieurjournaal zal hier natuurlijk over berichten.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.bnscrisp.nl
www.nia-academie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, interieurprofessionals, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #bnscrisp, #niaacademie, #reliving

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Light Expo via Messe Frankfurt
Messe Frankfurt heeft Light Expo London overgenomen van organisator Darc media. De vakbeurs wordt voortaan georganiseerd door Messe Frankfurt UK en maakt deel uit van het internationale Light+Building-portfolio.
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden