Raymakers gered door Vescom

Dinsdag 24 december 2024

Op de valreep van 2025 goed nieuws! De Vescom Groep neemt de activiteiten van Koninklijke Nederlandse Textielfabrieken J.A. Raymakers & Co. over.
Raymakers gered door Vescom
Raymakers gered door Vescom Raymakers gered door Vescom

De Vescom Groep zal de activiteiten van Raymakers voortzetten en daarmee een nieuwe toekomst bieden voor de fluweelproducent, die na het faillissement in oktober 2024 nu dus een gedeeltelijke doorstart maakt.

Met deze overname zet Vescom zich in voor het behoud van banen en het ondersteunen van het industriële erfgoed van de regio. Zowel op de locaties Gemert als in Helmond gaat de productie van fluweel door, net als de hoge kwaliteit en het vakmanschap waar Raymakers door de jaren heen om bekend staat.

Raymakers verdwijnt wel als naam: het nieuwe bedrijf wordt Vescom Velvets. Dit wordt een zelfstandig onderdeel van de Vescom Groep. Hierdoor kan de rijke geschiedenis van Raymakers, die teruggaat tot 1773, worden voortgezet, aangevuld met de expertise en visie van Vescom.

Bestaande en toekomstige klanten en leveranciers kunnen dus rekenen op continuering van het gewaardeerde partnerschap.



Links

www.raymakers.com
www.vescom.com

Tags

Nieuws, interieur, gordijnstoffen, stoffen, meubelstoffen, unistoffen, chenille, satijn, kamerhoog, velours, failliet, faillissement, faling, insolventie, bankroet, neerleggen boeken, doorstart, overname, koop, overgenomen, acquisitie, curator, 17006288, #failliet, #doorstart, #herstart, #overname, #lantal, #raymakers, #velvetlab, #vescom

Gerelateerd nieuws
Sterke registratie Texprocess
De beurs Texprocess 2026 heeft nu al sterke registratiecijfers. Op de beurs presenteert de sector zich op belangrijke toekomstige thema's.
lees verder
Showup najaar 2025 trends
Over enkele weken vindt de najaarseditie van Showup plaats, ditmaal in de Sugarfactory in Halfweg. De beurs brengt weer een breed palet aan gevestigde merken, nieuwe labels, ontwerpers en agenten samen. Bezoekers doen daarnaast kennis op over de nieuwste kleuren- en materialentrends.
lees verder
 
Vertrek Niek Rongen
lees verder
Bescheiden groei bouw
Na een krimpjaar in 2024 ziet ABN AMRO bescheiden groei in de bouw de komende jaren. De sector groeit met name dankzij de woningbouw, terwijl er allerlei knelpunten zijn die de uitvoering van projecten afremmen.
lees verder
 
Homebound op Trendz
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden