Rapport Meubelzaken verschenen

Woensdag 03 juni 2020

In het Marketingrapport Meubelzaken 2020 staan de resultaten van een onderzoek onder meubelspeciaalzaken in Nederland. Hierin geeft Markdata.nl een overzicht van de ontwikkelingen in de meubeldetailhandel in Nederland.
Rapport Meubelzaken verschenen

Volgens Markdata.nl van Van Es Marketingservice biedt het het Marketingrapport Meubelzaken 2020 een actueel en compleet overzicht van het inkoopgedrag, de leveranciers en hun marktposities, het mediagebruik en de ontwikkelingen in de meubeldetailhandel in Nederland. Naast de onderzoeksresultaten bevat het onderzoeksrapport diverse analyses van de database van meubelzaken in het Handelsregister en informatie die middels deskresearch is verzameld. Bij diverse thema’s worden de onderzoeksresultaten vergeleken met de voorgaande edities van het onderzoek. Hierdoor is de lezer volgens het bureau in staat om in te spelen op de actuele trendmatige ontwikkelingen in de branche.

 

In het rapport onder meer aandacht voor de ontwikkeling van het aantal meubelzaken. Zowel het aantal bedrijven als het aantal vestigingen van meubelzaken is volgens de cijfers van het CBS gedaald. Tussen 2015 tot het eerste kwartaal van 2020 daalde het aantal bedrijven van 1.905 naar 1.820 (-4,5%). Het aantal vestigingen daalde tussen 2014 - 2019 met 6,6% (van 2.560 naar 2.390). In 2012 daalde het aantal vestigingen het sterkst (met 7%). Daarna stabiliseerde de situatie.



Links

www.marktdata.nl
www.cbs.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woning, wonen, woninginrichting, meubelwinkel, vertrouwen, economie, indicator, consument, uitgaven, bestedingen, consumentenvertrouwen, koopbereidheid, omzet, detailhandel, retail, winkel, prijzen, shop, meubels, bed, trend, onderzoek, rapport, online, webshop, #cbs, #marktdatanl, #vanesmarketingservice

Gerelateerd nieuws
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
Kleur en comfort op kantoor
Tijdens de Workspace Design Show in Amsterdam (5 en 6 november) laat Klöber zien hoe kleur de sfeer, concentratie en samenwerking op de werkvloer beïnvloedt.
lees verder
 
Mell bench van Cor
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Retaildebat
Het Nationaal Retail debat zet spotlight op de retailsector, zodat duidelijk wordt wat de verschillende standpunten zijn van de partijen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden