Rachmaninoff naar Oudkerkhof

Zaterdag 03 januari 2026

Interieurzaak Rachmaninoff gaat half februari verhuizen van de Vismarkt 20 naar een iets groter paan aan het Oudkerkhof 53, op de hoek van de Domstraat, in het oude centrum van Utrecht.
Rachmaninoff naar Oudkerkhof

Rachmaninoff betrekt in februari het pand waar momenteel kledingwinkel Mixed nog is gevestigd, maar op 31 januari de deuren sluit. Rachmaninoff eigenaar Peter Mellema (foto; website) had in het pand aan de Vismarkt te maken gehad met veel lekkages, waar hij op een gegeven moment genoeg van had, zo tekende de Utrechtse internetcourant Duic op. Ook hij sluit daarom op 31 januari om naar verwachting half februari op Oudkerkhof te deuren te kunnen openen.

Het pand Oudkerkhof 53 werd sinds eind februari 2025 via Funda voor € 85.000 per jaar te huur aangeboden en werd anderhalve maand geleden als verhuurd bestempeld. Het heeft een vloeroppervlakte van een kleine 350 m2, voor de helft op de begane grond en de andere helft in het souterrain. De winkel heeft een frontbreedte van maar liefst 29 meter.

Rachmaninoff is ruim twintig jaar gelegen gestart en begon op de Korte Jansstraat 23. In 2003 verhuisde het bedrijf naar de Vismarkt. Het heeft tussen 2016 en 2018 een conceptstore aan de Burgemeester Reigerstraat in Utrecht-Oost gehad. In juni 2018 opende het bedrijf een filiaal op de Oudegracht: Appartement 365, een volledig ingericht appartement waar alles te koop is. Dit filiaal in inmiddels gesloten.



Links

www.rachmaninoffwonen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, binnenuis, architect, meubel, architect, retail, detaillist, winkel, outlet, shop, meubel, meubilair, lamp, accessoires, decoratie, verlichting, utrecht, #appartement365, #rachmaninoffwonen

Gerelateerd nieuws
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
 
Elho breidt collectie uit
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden