R+T naar Barcelona

Donderdag 10 oktober 2019

In Barcelona vindt in 2020 voor het eerste APAExpo by R+T plaats. Hiermee versterkt R + T zijn positie op het gebied van deuren en poorten.
R+T naar Barcelona

R+T, de wereldbeurs voor rolluiken, deuren/poorten en zonweringsystemen (die eens in de drie jaar gehouden wordt) kent zijn eerstvolgende editie van maandag 22 tot vrijdag 26 februari 2021 in Stuttgart. Door de geintensiveerde relatie met de Spaanse deuren/poorten-vereniging APA is de Messe-Stuttgart echter betrokken bij nog een andere Europese beurs: APAExpo by R+T in Barcelona.

 

Voorheen vond deze beurs voor automatische deuren/poorten plaats onder de naam FIPA, in Valencia. In 2017 en 2019 werd FIPA al georganiseerd met de steun van de APA. In samenwerking met het team voor R+T zal de beurs nu een driejaarlijks evenement worden en naar Barcelona verhuizen. Hiermee wil R+T zijn internationale netwerk uitbreiden op het gebied van deuren en poorten. Voor de zonweringsector heeft dit geen gevolgen.

 

Op de foto vlnr. Simone Bandle-Enslin, Corporate Development Messe Stuttgart; Javier Sanchez, Coordinator van de APA work group Trade Fairs and Events; Enrique Lerma, Coordinator van de APA work group Trade Fairs and Events; J. Dídac Contreras Contreras, President van APA; Roland Bleinroth, President van Messe Stuttgart; Ricardo Ricart, General Secretary van APA; Bernhard Müller, vice president Messe Stuttgart International.



Links

www.messe-stuttgart.de
www.messe-stuttgart.de/r-t/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, zonwering, markies, scherm, doek, rolluik, terras, terrasoverkapping, screen, binnenklimaat, beheersing, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, #rt2018, #rtexpo, #rt2021, #landesmesse, #landesmessestuttgart

Gerelateerd nieuws
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Corialis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden