R+T Award Aura Illuminated Shades

Donderdag 22 februari 2024

Hunter Douglas heeft kreeg op R+T een zilveren Innovation Award in de categorie Interior Sun Shading Systems. Het bedrijf werd erkend voor Aura Illuminated Shades.
R+T Award Aura Illuminated Shades
R+T Award Aura Illuminated Shades R+T Award Aura Illuminated Shades R+T Award Aura Illuminated Shades

Een Aura Illuminated Shade fungeert volgens Hunter Douglas als een secundaire lichtbron die een zacht, natuurlijk licht door de ramen verspreidt. De zonwering is eigenlijk een drie-in-één oplossing: een voorste jaloezie, een verduisterende voering en een geavanceerde verlichtingsfunctie. Gebruikers kunnen de ambiance aanpassen door zowel de kleurschakering als de helderheid van het licht te veranderen. Het product bevat stoffen uit verschillende collecties, wat resulteert in een rijke selectie aan texturen en neutrale kleurenpaletten. De lichtintensiteit, variërend van helder tot zwak, wordt bepaald door het aantal Lumen van het product. Hierdoor kunnen gebruikers verschillende helderheidsniveaus instellen voor diverse gelegenheden.

 

Wat Aura onderscheidt is, volgens Hunter Douglas, de integratie van PowerView® Gen 3 Automation. De PowerView®-applicatie biedt gebruikers erg veel mogelijken. Niet alleen kan de stand van de zonwering worden geregeld, maar ook de verlichting kan worden aangepast. Gebruikers kunnen diverse ambiances creëren, zoals een rustige ochtend met zacht licht of het verlengen van daglicht op een winteravond. Voorgeprogrammeerde instellingen zorgen voor automatische aanpassingen van de jaloezieën en verlichting, afgestemd op dagelijkse routines. Hunter Douglas introduceert hiermee een product dat zich onderscheidt als het nieuwste en meest innovatieve op de markt, volgens het bedrijf zonder directe concurrentie.

 

Naar de zilveren R+T Innovation Award voor Aura Illuminated Shades kreeg Hunter Douglas nog twee andere onderscheidingen. Voor de duurzame GreenScreen Sea-Tex-stof® en de innovatieve Luxaflex® Pirouette®-zonwering. Hunter Douglas nodigt bezoekers van harte uit om de toekomst van zonweringssystemen zelf te ervaren in hal 7 op stand B32 tijdens de R+T 2024. Dit kan nog heel even, want de beurs duurt nog tot vrijdag 23 februari.



Links

www.hunterdouglasgroup.com
www.messe-stuttgart.de
www.messe-stuttgart.de/r-t/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, zonwering, markies, scherm, doek, rolluik, terras, terrasoverkapping, screen, binnenklimaat, beheersing, plafond, gevel, bekleding, stoffering, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, #rtexpo, #rt2024, #hunterdouglas

Gerelateerd nieuws
NIeuwe directie Goossens
Goossens Wonen, met het hoofdkantoor in Veghel en 22 woonwinkels in Nederland en 3 in België, vernieuwt de directie met een vertrouwde kracht en nieuw leiderschap voor de specialist in wonen en slapen.
lees verder
Hospitality event
Binnenkort wordt het Hospitality Expo in Nidum georganiseerd, aangekondigd als hét inspiratie- en netwerkevent voor de hospitalitybranche.
lees verder
 
Nieuwe merkidentiteit Fedustria
lees verder
Groei aanbod op Techtextil
Meer dan 1.500 exposanten hebben zich inmiddels aangemeld: de beurs Techtextil 2026 groeit in belangrijke toekomstige sectoren.
lees verder
Perfecte scheidingswand
[Sponsored artikel] - Een sfeervolle en praktische scheidingswand is dé oplossing om verschillende zones te creëren in een ruimte. Een doordacht vormgegeven scheidingswand voegt niet alleen structuur toe, maar kan ook licht, ruimte en stijl beïnvloeden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden