Quinti verrast in Milaan

Dinsdag 29 april 2025

Op de Salone del Mobile toonde het Italiaanse Quinti zijn nieuwe meubelcollecties in de opvallend stand, ontworpen door Gualtiero Sacchi.
Quinti verrast in Milaan
Quinti verrast in Milaan Quinti verrast in Milaan Quinti verrast in Milaan

De stand, opgebouwd in elegante bruin-, beige- en blauwtinten, in combinatie met luxe stoffen van Rubelli, vormde een ingetogen maar krachtige achtergrond voor de nieuwe producten. De keuze voor deze kleuren en materialen onderstreepte Quinti’s visie op hedendaags design.

 

Onder de nieuwe introducties viel het modulaire zitsysteem Sexy Meet van Ximo Roca Design (foto 1) op. De ronde vormen en flexibele opstellingen – van circulair tot individueel – maken het systeem zowel uitnodigend als veelzijdig. Ook de Hill-collectie (foto 2), ontworpen door Stefano Borella, werd uitgebreid met een nieuwe 2-zitsbank en losse elementen met armleuningen.

 

Daarnaast presenteerde Quinti updates van de That’s It- en Season-collecties, ontworpen door Alegre Design. De That’s It-lijn kreeg verfijnde, nieuwe gestoffeerde rugleuningen, terwijl de Season Soft (foto 3) en Stripe collecties volledig vernieuwde frames en een verbeterde zitbreedte kregen. Ook op de foto, Big Soft (foto 4).

 

Met deze introducties laat Quinti zien niet alleen in esthetiek, maar ook in functionaliteit en modulariteit continu te vernieuwen. Binnenkort verschijnt de nieuwe documentatie over de collecties. Voor geïnteresseerden in Nederland is Patricia Romijn, de Nederlandse vertegenwoordiger van Quinti, beschikbaar voor meer informatie.

 



Links

www.quinti.com
www.patriciaromijn.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, eetkamer, trend, trends, milaan, woontrends, interieurtrends, #salonedelmobile, #salonesatellite, #quinti, #patriciaromijn

Gerelateerd nieuws
 
Orgatec: koers naar oktober
lees verder
Opening inkoopcentrum projecten
Tica Projects in Venlo is officieel geopend. Een volledig vernieuwde B2B‑bestemming voor projectinrichters, interieurdesigners en hospitality professionals.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
 
Kettal stapt in Driade
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden