Prospectt verder als Gift Stories

Donderdag 13 maart 2025

Na het faillissement van Prospectt heeft Gift Stories overeenstemming bereikt met de curator over de overname van onderdelen van het bedrijf. Hiermee blijft een deel van de activiteiten behouden, zij het onder een nieuwe naam en structuur.
Prospectt verder als Gift Stories

Prospectt, een bekende distributeur van woonaccessoires en decoratieve artikelen in de Benelux, werd hard getroffen door financiële problemen en ging op 21 januari 2025 failliet. Het bedrijf vertegenwoordigde een breed scala aan merken, waaronder Barú, Brainz, Gusta, Leeff en Sagaform. Met de overname door Gift Stories worden verschillende merken en de website van Prospectt geïntegreerd in het platform van Gift Stories. Hierdoor kunnen gezamenlijke klanten hun bestellingen voortaan via één centraal systeem plaatsen.

 

Gift Stories, sinds 2001 een handelsnaam van Brandship, was al actief als agenturenbedrijf en zal deze rol verder uitbreiden. De distributiefunctie en de naam Prospectt verdwijnen, maar de samenwerking met diverse merken blijft bestaan. Naast de eerder gevoerde labels zal Gift Stories ook agent blijven voor Pineut en Society of Lifestyle, twee merken die nooit onder Prospectt vielen.

 

Daarnaast wordt ingezet op continuïteit voor voormalig medewerkers van Prospectt. Volgens Pieter-Leen Burger, voormalig directeur van Prospectt en betrokken bij Gift Stories, is het belangrijk om niet alleen de merken, maar ook de expertise van het team te behouden.



Links

www.giftstories.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, gift, cadeau, kado, verlichting, servies, decoratie, woonaccessoires, failliet, faillissement, insolventie, bankroet, doorstart, overname, curator, #failliet, #doorstart, #herstart, #overname, #giftstories, #prospectt

Gerelateerd nieuws
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder
Vertrek Paul Oomens bij HMC
Per 1 augustus zal Paul Oomens het HMC gaan verlaten, waarbij er momenteel wordt gezocht naar een opvolger.
lees verder
 
Geluidspanelen ervaren bij Heditex
lees verder
Ikea verlaagt weer prijzen
Ikea gaat door met prijsverlagingen, na de eerste rondes van vorig jaar.
lees verder
Kraaijeveld nieuwe verkoopbaas Intr
Per 1 juni is Simon Kraaijeveld de nieuwe commercieel manager van Intr. Kraaijeveld zal leidinggeven aan het salesteam van Intr en de Intr-Points.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden