Proposte nog internationaler

Dinsdag 16 mei 2017

Proposte 2017 was volgens de organisatie een groot succes. De jubileum-editie oogstte vooral enthousiasme van de exposanten. Vergeleken met vorig jaar bleef het totale aantal bezoekers nagenoeg ongewijzigd (+0,55%).
Proposte nog internationaler

Interieurstoffenbeurs Proposte trok duidelijk minder Italiaanse bezoekers maar dit werd gecompenseerd door een aanzienlijke toename van bezoekers uit China, de Verenigde Staten, Rusland, Australië, Spanje en Duitsland. Inkopers van hoge kwaliteit kopers volgens exposanten.

Daarmee bevestigt Proposte dat het een prima platform is voor het presenteren van nieuwe collecties en de status als internationale beurs: bijna 70% van het totale aantal bezoekers komt van buiten Italië.

Tijdens de persconferentie op 4 mei in Villa Antica memoreerden directeur Massimo Mosiello, president Mauro Cavelli, vice-president Piercarlo Viganò en de Milanese kunstenaar Paolo Gonzato de eerste editie van Proposte van 25 jaar geleden. Maar ook de toekomst, waarin trends een meer prominente plek gaan krijgen, werd besproken. Ook werden onder meer 13 exposanten die vanaf de eerste editie in 1993 hebben deelgenomen in het zonnetje gezet.

Tijdens de gala avond vermaakte de bekende Italiaanse zanger Mario Biondi de 600 aanwezigen in de prachtige omgeving van Villa Antica met een dozijn van zijn grootste hits zoals 'Shine on' en 'Love is a temple'.




Links

www.mariobiondi.com
www.propostefair.it

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woning, woon beurs, show, evenement, tentoonstelling, event, evenement, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, gordijn, raam, meubel, bekleding, interieurtextiel, textielfabrikant, textielindustrie, converter, grossier, raamdecoratie, meubelstoffen, #ProposteFair, #proposte25

Gerelateerd nieuws
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder
Behang met tradities
Eijffinger introduceert de nieuwe behangcollectie Roots, gebaseerd op natuur en tradities.
lees verder
 
Riverevents vaart langs steden
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
FFD wordt EFD
Flanders Flooring Days gaat vanaf 2028 verder als European Flooring Days. De nieuwe naam weerspiegelt de internationale schaal die het event de voorbije vijf edities heeft opgebouwd, met Vlaanderen als vaste thuisbasis.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden