Proposte goed bezocht

Vrijdag 09 mei 2025

De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
Proposte goed bezocht
Proposte goed bezocht Proposte goed bezocht Proposte goed bezocht Proposte goed bezocht Proposte goed bezocht

De tweeëndertigste editie van Proposte is zojuist afgesloten in de prachtige omgeving van Villa Erba. Tijdens het driedaagse evenement presenteerden 78 geselecteerde exposanten uit 13 landen hun nieuwe collecties meubelstoffen, gordijnen, garneersels en wandbekleding aan vakmensen uit de hele wereld.

 

'Het eindresultaat is zonder twijfel positief - aldus Massimo Mosiello, directeur van Proposte - De deelname was in lijn met voorgaande edities en exposanten benadrukten enthousiast de topkwaliteit van de kopers die de beurs bezochten. Het internationale karakter van de beurs heeft nog steeds de boventoon gevoerd met ongeveer 75% van de deelnemers, waarvan veel uit de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk, gevolgd door Frankrijk, Duitsland, België en Spanje. Dit jaar was er voor het eerst een significante deelname van handelaren uit Saoedi-Arabië.'

 

Comocrea Interni - de vakbeurs voor textielontwerpers die de afgelopen drie jaar samen met Proposte werd gehouden - is ook positief over de resultaten van dit jaar. 'We zijn er trots op dat we Proposte, het meest prestigieuze evenement in de sector, ondersteunen - zei Stuart Sartori, voorzitter van Comocrea Interni - De beurs bevordert waardevolle contacten tussen exposanten en ontwerpers en ontwikkelt deze vaak tot langdurige samenwerkingsverbanden.

 

'De volgende editie van Proposte zal plaatsvinden op 5, 6 en 7 mei 2026 in Villa Erba - kondigde directeur Massimo Mosiello aan - Het evenement heeft zijn overeenkomst met de locatie vernieuwd voor de edities 2026, 2027 en 2028 en bevestigt daarmee de kracht en het belang van dit langdurige partnerschap.'

 

Aan het einde van de beurs werd een nieuwe president benoemd: Marco Parravicini, ceo en derde generatie telg van het familiebedrijf Parà, volgt Alessandro Tessuto op, die in 2016 aan boord van de board of directors was gekomen.



Links

www.propostefair.it

Tags

nieuws, interieur, beurs, speciaalbeurs, inkoopbeurs, stoffen, gordijnstoffen, meubelstoffen, innovaties, collecties, vernieuwingen, aanbod, exposanten, bezoekers, villa, textielontwerpers, designers, sector, contacten, evenement, aanbod, topkwaliteit, kopers, inkopers, #villaerbe, #como, #proposte

Gerelateerd nieuws
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
 
Boffi, De Padova en ADL fuseren
lees verder
Van verleden naar toekomst
Gedreven door de nieuwe golf van design en creativiteit in 2025, vindt de Maison&Objet Paris 2026 plaats onder het motto van uitmuntendheid en vakmanschap.
lees verder
Certificering A House of Happiness
A House of Happiness, de gordijnenfabrikant uit Leeuwarden, is officieel gecertificeerd als B corp.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden