Project focus Woonindustrie

Dinsdag 18 maart 2025

De Woonindustrie en brancheorganisaties NVIH, VIIA, VIP en CBM openen maandag 14 april de deuren voor professionals uit de interieur- en projectmarkt met de Interieur & Project Lunch 2025 voor kennisdeling, netwerken en innovatie.
Project focus Woonindustrie
Project focus Woonindustrie

Het evenement is volgens De Woonindustrie dé gelegenheid voor projectinrichters, interieurarchitecten en zakelijke interieurleveranciers om te ontdekken wat De Woonindustrie in huis heeft. Het centrum in Nieuwegein is vooral bekend onder retailers en interieurontwerpers, maar ook de rol binnen de projectmarkt groeit sterk. Steeds meer projectmeubelmerken kiezen ervoor om hun collecties en expertise hier te presenteren.

 

Tijdens Interieur & Project Lunch kan de projectmarkt kennis te maken met deze ontwikkelingen en de zakelijke mogelijkheden die De Woonindustrie biedt. Naast een uitgebreide lunch en netwerkmogelijkheden, staat een inhoudelijk programma klaar dat aansluit op de behoeften van de projectmarkt.

  • Expertise over akoestiek in projecten – Akoestiek speelt een cruciale rol in werkomgevingen, horecagelegenheden en andere zakelijke projecten. Specialist Pascal van Dort van Rockfon deelt tijdens de plenaire sessie inzichten en oplossingen die de geluidsbeleving én functionaliteit van ruimtes verbeteren.
  • Project Parade: de kracht van projectmeubelmerken – Tijdens de Project Parade presenteren toonaangevende merken hun meest inspirerende projecten. Bezoekers krijgen een exclusief kijkje in gerealiseerde interieurs binnen de horeca- en kantoorbranche, en ontdekken hoe innovatieve meubeloplossingen bijdragen aan duurzame, stijlvolle en functionele projectinrichting.
  • Project Lunch is dé kans om waardevolle zakelijke connecties te leggen en de nieuwste ontwikkelingen in projectinrichting te verkennen.

Professionals die werkzaam zijn in de projectmarkt of aangesloten zijn bij een interieurbranchevereniging kunnen gratis deelnemen aan deze exclusieve gelegenheid. Het aantal plekken is echter beperkt. Aanmelden kan tot 4 april via deze link (deze link is niet actief meer).



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #awards, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #voorjaarsvakdagen, #interieurtrendevent, #interieurenproject

Gerelateerd nieuws
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Fusie in de zonwering
Inhuis Plaza en Zon en Scherm bundelen krachten door middel van een fusie. Beide zijn actief in zonwering en raamdecoratie.
lees verder
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder
Pvc-vrije klikvloer Tytan
Coretec Tytan: dit is volgens de fabrikant de eerste 100% pvc-vrije klikvloer. Deze vloerbedekking werd vorige week in avant-première op Architect@work gepresenteerd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden