Primeurs van studio Ignore

Woensdag 31 maart 2021

De Amsterdamse ontwerpstudio Ignore ontwerpt, ontwikkelt en distribueert meubels en interieuraccessoires met een minimalistische uitstraling. Het label werkt alleen met Nederlandse ontwerpers en stelt nu twee nieuwe producten voor.
Primeurs van studio Ignore
Primeurs van studio Ignore Primeurs van studio Ignore

In samenwerking met ontwerper Marc Th. van der Voorn presenteert Ignore twee nieuwe meubels. De eerste is de volledige uit linoleum vervaardigde eettafel Dine en zijn kleinere broertje Wrap. Ook is bijzettafel Dance verkrijgbaar in de nieuwe kleur off white.

 

Bij het ontwerpen van de Dine (foto 1) heeft ontwerper Van der Voorn traditionele tafelmanieren links laten liggen. Door voor zowel het flinterdunne tafelblad als de enkele kolomvoet uitsluitend linoleum te gebruiken, krijgt de eettafel een totaal andere uitstraling dan je gewend bent van zijn houten soortgenoten. Een kenmerkende wikkel, die op subtiele wijze om de voet draait, doet denken aan linoleum dat vers van de rol komt.

 

Wrap (foto 2) is het kleine broertje van de Dine; het ontwerp van de wrap maakt volgens Ignore niettemin een grootse indruk. De kenmerkende, in linoleum gewikkelde kolomvoet en het verfijnde tafelblad zijn een toevoeging voor iedere ruimte. De tafel is verkrijgbaar in twee standaard kleuren en is volledig ontworpen en geproduceerd in Nederland.

 

Bijzettafel Dance (foto 3) speelt met de grenzen van balans. Twee poten (elk met een ander formaat) vormen de basis van een slank, zwevend tafelblad. De Dance is vanaf vandaag, net als de salontafel Surf, verkrijgbaar in de kleur off white.



Links

www.ignoreamsterdam.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel, kleinmeubel, bijzettafel, tafel eettafel, design, dutchdesign, #ignore, #ignoreamsterdam, #Wrap, #Dine, #dance

Gerelateerd nieuws
Beurstrio start in Frankfurt
De beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld openen vandaag de deuren in Frankfurt.
lees verder
 
Orgatec: koers naar oktober
lees verder
Opening inkoopcentrum projecten
Tica Projects in Venlo is officieel geopend. Een volledig vernieuwde B2B‑bestemming voor projectinrichters, interieurdesigners en hospitality professionals.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
 
Kettal stapt in Driade
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden