Prijswinnende stoel op DDW

Dinsdag 04 september 2018

Berend van de Linde, een twintigjarige student van het Hout- en Meubileringscollege (HMC) in Rotterdam, heeft een stoel ontworpen die inmiddels al drie prijzen in de wacht heeft gesleept.
Prijswinnende stoel op DDW
Prijswinnende stoel op DDW

Nadat hij de prijs kreeg voor beste vakman en beste ontwerp van zijn eigen school, ontving hij ook de talentprijs van Baars & Bloemhoff. De stoel is tijdens de Dutch Design Week (DDW) te zien op de tentoonstelling, ingericht door Baars & Bloemhoff.

Het gaat om een moderne eet- of bureaustoel met een actieve zithouding. In het ontwerp komen twee vormen samen, te weten de rugleuning en de zitting, die uiteindelijk een geheel vormen door de laagopbouw van het basismateriaal, namelijk vliegtuigtriplex. Hierdoor lijkt het echter net alsof de zitting en de leuning uit elkaar zijn gegroeid.

Dit heeft Berend nog extra benadrukt door te kiezen voor linoleum als afwerking. Zo creëerde hij namelijk een binnen- en een buitenkant, met respectievelijk linoleum (Furniture Linoleum van Forbo Flooring) en berkenhout triplex.

 



Links

www.baars-bloemhoff.nl
www.ddw.nl
www.forbo-flooring.be
www.forbo-flooring.nl
www.hmcollege.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, hotel, meubel, stoel, vloer, linoleum, bekleding, bekleden, stoffering, stofferen, stoffeerder, beurs, show, vakbeurs, vakdagen, evenement, event, tentoonstelling, #forboflooring, #forbo, #novilon, #novilonnova, #novilonnovaluxe, #incoda, #interieurcollectiedagen, #ddw, #ddw18, hmcollege

Gerelateerd nieuws
 
Incoda: innovatie en vakmanschap
lees verder
Groei discounters
Ondanks meer koopkracht blijft de Nederlandse consument op de kleintjes letten, waarbij lage-prijs aanbieders marktaandeel winnen, zowel in food als in non-food. Zo blijkt uit een analyse van ING research.
lees verder
Verkoop Belgische winkels Leenbakker
Woonwarenhuis Leenbakker (Home Fashion Group) leidt verlies in België en zet nu alle winkels te koop.
lees verder
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
Vertrek Desmet bij Unilin
Unilin bevestigt het nieuws dat Ruben Desmet, general manager laminate flooring, vertrekt bij het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden