Premium collectie potten en vazen

Vrijdag 18 oktober 2024

Royal Goedewaagen, introduceert met trots haar nieuwste collectie indoor potten en vazen. Deze collectie is volgens het bedrijf een harmonieuze samensmelting van klassieke elegantie en moderne esthetiek.
Premium collectie potten en vazen
Premium collectie potten en vazen Premium collectie potten en vazen Premium collectie potten en vazen

Elke pot en vaas is met de hand vervaardigd door de meester-ambachtslieden van Royal Goedewaagen, waarbij gebruik is gemaakt van de beste materialen en de fijnste technieken. Van het ontwerp tot het eindproduct, elke stap om deze collectie te maken, is uitgevoerd in de eigen fabriek in Drenthe. Daarbij is het zo ontworpen dat elk product goed combineert met alle andere items uit de collectie. Zo is het niet alleen 100% Nederlands maar ook 100% tijdloos.

 

De Heritage collectie is een collectie om het erfgoed van de al meer dan vier eeuwen oude fabriek te eren, maar ook om een ​​nieuwe generatie liefhebbers van keramiek aan te spreken. De lijn bestaat onder andere uit borden, kommen en schalen in diverse maten en dieptes. En daarnaast zijn er ook bekers, kop-en-schotel, eierdoppen, een theepot, melkkan, diverse soorten kandelaren en nu dus ook vazen en binnenpotten.

 

Elk stuk uit de collectie is zorgvuldig met de hand vervaardigd door ervaren ambachtslieden en is gemaakt van de beste materialen. Ook zijn de items voorzien van een makersmark. Sommige stuks dragen een malnummer, afkomstig van de moedermallen die al decennialang gebruikt worden door Royal Goedewaagen. Ze zijn ook te combineren met bestaande serviezen.



Links

www.royalgoedewaagen.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, tuin, outdoor, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, behang, accessoire, home deco, #royalgoedewaagen, #heritagecollectie

Gerelateerd nieuws
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden