Pracht op Proposte

Vrijdag 06 augustus 2021

Nadat de editie van 2020 niet doorging staat Proposte nu gepland van 7–9 september. Nog 32 dagen en dan is Villa Erba weer de locatie voor de stoffenbeurs.
Pracht op Proposte
Pracht op Proposte Pracht op Proposte

Op de internationale beurs voor meubel- en gordijnstoffen Proposte zijn natuurlijk voornamelijk Italiaanse fabrikanten te vinden, maar ook een elftal Belgische en Raymakers als enige Nederlandse deelnemer.

 

Het Italiaanse Torri Lana is opgericht in 1885 en produceert moderne stoffen voor banken, fauteuils en stoelen voor meubelbedrijven over de hele wereld. De Bouclè collectie (foto 1) combineert volgens het bedrijf volume, zachtheid en helderheid. De kleuren variëren van natuurlijk tot gebrand, en de collectie biedt de mogelijkheid om effen en patronen te combineren.

 

Sirio Tendaggi (wederom Italiaans), maakt onder meer kostbare bio-zijde (foto 2). Met natuurlijke vezels als linnen of wol ontstaan transparante vitrages. De glans van zijde contrasteert met de ondoorzichtigheid van linnen en wol. De stof is zacht en voelt glad aan.

 

Tessutica is de Twin Company, bestaand uit twee merken: Beaulieu Fabrics en Ray Fabrics. De synergie tussen beide merken komt voort uit een lange traditie in weven en een uitzonderlijke gerenommeerde knowhow. Het bedrijf presenteert Dolly (foto 3), deze chunky en superzachte stof is een volgens Tessutica echte eyecatcher in huis.



Links

www.proposte.it
www.torrilana.it
www.siriotendaggi.it
www.tessutica.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woning, woon beurs, show, evenement, tentoonstelling, event, evenement, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, gordijn, raam, meubel, bekleding, interieurtextiel, textielfabrikant, textielindustrie, converter, grossier, raamdecoratie, meubelstoffen, #villaerba, #spaziocomo, #cernobbioshed, #villabernasconi, #Propostefair, #proposte28, #proposte2021, #torrilana, #siriotendaggi, #tessutica

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Jansen nieuwe directeur Modint
Maurice Jansen treedt aan als nieuwe Algemeen Directeur van Modint, de brancheorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel.
lees verder
Extra aandeelhouders vlasbedrijf
Joe Lano en Vybros Capital Partners stappen in vlasbedrijf Jos Vanneste, één van de marktleiders in dit segment.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden