PPC weer gazelle

Maandag 05 november 2018

Plinten en Profielen Centrale (PPC) lijkt er een abonnement op te hebben genomen: ze zijn opnieuw FD Gazelle: PPC behoort tot de snelst groeiende bedrijven van Nederland.
PPC weer gazelle

PPC heeft zijn vierde FD Gazellen Award verdiend en de derde op rij! Peter en Lisa Klaassen: “De criteria voor de award zijn dit jaar aangescherpt. We zijn zo trots op al onze klanten en medewerkers, dankzij hen hebben we deze prachtige titel voor de vierde keer gekregen!”

In eerdere jaren was alleen de omzetgroei van belang. Dit jaar zijn ook de groei van het aantal werknemers (in fte) en de winstgevendheid meegewogen. Ook de bijdrage aan werkgelegenheid en de mate waarin organisatie toegevoegde waarde biedt waren indicatoren.

 



Links

www.fd.nl
www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, laminaat, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, trap, renovatie, traprenovatie, stofferen, stoffering, parket ambachtsdagen, ambacht, grossier, groothandel, award, prijs, financieel, groei, #FDgazelle, #financieledagblad, #ppc, #plintenenprofielencentrale, #fd

Gerelateerd nieuws
Doorstart parketwinkel
Vorige maand ging 't Saense Parkethuys failliet, maar het bedrijf maakt nu een doorstart op dezelfde locatie en vrijwel dezelfde naam.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden