PPC 25 jaar

Woensdag 11 september 2024

De Plinten- en Profielencentrale (PPC) uit Wijk bij Duurstede viert dit jaar een bijzondere mijlpaal: het bedrijf bestaat 25 jaar.
PPC 25 jaar

Peter en Lisa Klaassen (foto) blikken terug op een rijke geschiedenis, vieren successen en kijken vooruit naar de toekomst. Het bedrijf is in 25 jaar tijd uitgegroeid van eenmanszaak tot een sterk team van inmiddels 200 fantastische collega’s. Om deze mijlpaal te vieren, wordt het hele jaar door speciale activiteiten georganiseerd, te beginnen met een aftrap tijdens de woningstofferingsbeurs Incoda in Gorinchem.

 

Tijdens de Incoda is veel te ontdekken. Op stand G122 introduceert het bedrijf een aantal innovaties, waaronder nieuwe PPC kitten en een uitbreiding van de Otium at Home mattencollectie. Er zijn ook diverse vernieuwingen op het gebied van traprenovatie en hebben bij verschillende vloerenmerken nieuwe decors toegevoegd. Bovendien wordt webshop uitgebreid met een nieuwe kitzoeker.

 

Vanwege het jubileum is er een exclusieve jubileumloterij, waarin mooie prijzen zijn te winnen. En bezoekers kunnen gratis een private label laten ontwerpen voor vloeren. Hiervoor zal het PPC designteam aanwezig zijn om klanten onder andere hiermee te ondersteunen.

 

De Interieurcollectiedagen (Incoda) zijn van 22 t/m 24 september in Evenementenhal Gorinchem. Registreer je gratis met de code MP302.



Links

www.plintenenprofielencentrale.nl
www.interieurcollectiedagen.nl

Tags

nieuws, interieur, jubileum, groothandel, vloeren, pvcvloeren, laminaatvloeren, parketvloeren, ondervloeren, kitten, lijmen, privatelabel, vloerenmerken, designteam, ontwerp, loterij, prijzen, beurs, exposant, traprenovatie, #ppc, #plintenenprofielencentrale, #otiumathome, #incoda, #interieurcollectiedagen

Gerelateerd nieuws
 
Object 2027 in vernieuwd C93
lees verder
 
Textielketen samen op beurzen
lees verder
NIeuwe kleuren in coating
Beal breidt haar Mortex-coatingassortiment uit met nieuwe kleuren en éénlaagse coating, met de uitstraling van natuurlijke materialen.
lees verder
Nieuwe collecties op MBB 2026
Nog even en Meubelbeurs Brussel gaat van start. Verschillende exposanten hebben inmiddels een voorproefje gegeven van hun noviteiten. Een kleine greep uit het aanbod.
lees verder
Lagere omzet woninginrichting
De Nederlandse detailhandel heeft volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) 2,7% meer omgezet in september 2026, waarbij de omzet van woninginrichting en meubelen juist daalt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden