Polspotten terug in binnenstad A'dam

Dinsdag 12 december 2023

Niet ver van waar het meer dan drie decennia geleden begon, opent Polspotten haar deuren op de Westerstraat 187. De nieuwe locatie heeft een kleurrijk interieur en biedt plek aan een brandstore, museum, showroom én kantoor.
Polspotten terug in binnenstad A'dam

Dat de locatie op de Westerstraat een voormalig ambachtsschool is, is geen toeval. Met behulp van architect Pepijn Smit van Space Projects vloeien winkel- en werkruimtes samen en is het interieur volgens het bedrijf een mix geworden van (duurzame) elementen en eclectische stijlen.

 

De winkel bestaat uit verschillende ruimtes waar de collecties van Polspotten volgens het bedrijf beter dan ooit tot hun recht komen. Onder het genot van een goede kop koffie biedt deze plek alles onder één dak: van kunst en design van jonge creatieven en een repair service voor gebroken design, tot hulp bij het inrichten door middel van een 3D-visualisatie.

 

Naast nieuwe gedurfde creaties, zijn er ook tijdloze klassiekers van Nederlandse ontwerp-grootheden als Roderick Vos, Norman Trapman, Wieki Somers en Hans van Bentem te vinden. De Zig Zag kruk, de Coral Vase en de Puyi vaas, tot de opvallende Drip Kandelaars en de minimalistische Buffer lamp. Ook Polspotten iconen, inclusief exemplaren die niet meer te koop zijn, zijn te bewonderen zijn in het in-house museum.

 



Links

www.polspotten.com/nl/home/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon,winkel, showroom, servies, porselein, marmer, glas, glazen, karaf, vaas, vazen, kabinet, kast, loungestoel, #polspotten

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
interieurinspiratie voor cadeau
[Sponsored artikel] - Wanneer iemand jarig is, begint de zoektocht naar iets dat opvalt zonder te overdonderen. Veel mensen denken al snel aan parfum of een cadeaukaart, hoewel dat vaak in een la eindigt.
lees verder
2024|25 Sterk jaar Jysk
Jysk blijft groeien en beleeft beste jaar ooit in Nederland met sterke groei in omzet en winstgevendheid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden