Polipol zet in op beddenexport

Donderdag 12 oktober 2023

De Polipol Group heeft zijn beddenafdeling met Hukla en Oschmann Comfortbetten geherstructureerd voor de export en heeft ervaren verkoopprofessionals aan boord gehaald. Onder meer voor de Nederlandse en Belgische markt.
Polipol zet in op beddenexport

Met de overname van alle verkoop- en marketingrechten van Oschmann Comfort Betten is Polipol in 2020 ook in bedden gestapt. In het voorjaar van dit jaar werd Thomas Mack de nieuwe exportmanager van dit merk. Hij werkte al sinds 2013 voor Oschmann bedden als area sales manager.

 

Om de export te versterken, zullen ervaren medewerkers van Polipol zich gaan specialiseren in het beddensegment of daar extra verantwoordelijkheden op zich nemen. Ton van Wijngaarden (foto) wordt verantwoordelijk voor Nederland. Peter Moeskops (voorheen Velda Betten) zal het Nederlandstalige deel van België en ook Luxemburg op zich nemen. Het Franstalige gebied in België komt in de handen van Stefan de Meyer, hij vertegenwoordigt zowel de meubelen als de Oschmann bedden. Roman Stadler, is verantwoordelijk voor Oostenrijk, Zuid-Tirol en Zwitserland.

 

De exportplannen worden getoond met een stand op Meubelbeurs Brussel van 5-8 november 2023, in slapenhal 6.



Links

www.oschmann-betten.de
www.polipol.de
www.meubelbeurs.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, meubel, tafel, bureau, buro, draaistoel, stoel, bank, werk, design, sanering, herstructurering, doorstart, overname, bed, ledikant, matras, boxsping, slaap, joint venture, acquisitie, koop, #livingfurnitureeurope, #lfe, #oschmann, #polipol, #oschmannbetten, #polipol, #meubelbeursbrussel

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden