Poelhekke stopt bij Made

Dinsdag 06 oktober 2020

Bij een reorganisatie van de online interieurwebwinkel Made.com stopt de Benelux-directeur ermee.
Poelhekke stopt bij Made

Damien Poelhekke (foto; Linkedin) werkte zes jaar voor het Britse Made.com, waarvan drie jaar als managing director Benelux. Nu stopt hij bij de online meubelverkoper. Daarvoor werkte hij onder meer twee jaar voor Zalando in Berlijn en de Rabobank.

De commerciële afdeling van de Nederlandse markt van Made.com wordt naar het hoofdkantoor in Londen verplaatst, wat ook voor Frankrijk en Duitsland gepland staat, zo meldt Retailnews. Poelhekke mocht weliswaar mee naar Londen, maar wilde dat niet omdat hij toe is aan een nieuw avontuur.



Links

www.made.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, meubel, fauteuil, lamp, verlichting, licht, hanglamp, kast, boekenkast, bank, zitmeubel, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, personalia, #madecomnl

Gerelateerd nieuws
Moooi toont Urchina Light in Milaan
Moooi presenteert tijdens Milan Design Week de nieuwe lamp Urchina Light van Studio Roderick Vos. Het ontwerp is geďnspireerd op de symmetrie en het ritme van zee-egels.
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder
 
Leolux toont Olen en Milo
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden