Pode noviteiten Destination Design

Donderdag 26 september 2024

Tijdens Destination Design in Eindhoven presenteerde Pode drie gloednieuwe ontwerpen van uitsluitend Nederlandse ontwerpers. Designliefhebbers konden de bank Yanda, draaifauteuil Flare en poef Bowan ontdekken.
Pode noviteiten Destination Design
Pode noviteiten Destination Design Pode noviteiten Destination Design

De artdirectors van Pode, een label van de LFG (Leolux Furniture Group), van Studio Roderick Vos hebben voor deze nieuwe collectie samengewerkt met bekende namen uit de Nederlandse designwereld. Zo ontwierp Studio Schrofer de bank Yanda (foto 1) een compacte, maar weelderige zitbank met een opvallende ‘tube’ die in elke gewenste bekleding en kleur kan worden uitgevoerd. Yanda is verkrijgbaar in diverse afmetingen: als 2,5-, 3- en 3,5-zitsbank, met aluminium pootjes die je kunt laten afwerken in gepolijst, lak of poedercoat.


Ontwerper Thijs Smeets voegt met de draaifauteuil Flare een royaal en comfortabel zitmeubel toe aan de Pode-collectie. De fauteuil (foto 2) is volgens het bedrijf ontworpen met een perfecte balans tussen steun en zachtheid. Flare is leverbaar in een breed scala aan kleuren en materialen. Bovendien is er een variant voor de langere gebruiker, wat de fauteuil nog veelzijdiger maakt.


Claire Vos ontwierp de Bowan poef (foto 3) als een vloeiend en sympathiek ontwerp dat dienst kan doen als extra zitplaats of als elegant accessoire in je interieur. Net als bij de andere Pode-producten is ook Bowan naar wens samen te stellen, waarbij de klant kan kiezen uit verschillende materialen en kleuren. Het sierstiksel zorgt voor een extra detail dat helemaal naar eigen inzicht is aan te passen.


De nieuwe producten van Pode zijn vanaf november verkrijgbaar in de winkels. Wie alvast een kijkje wil nemen, kan vanaf 5 oktober terecht in het Leolux Experience Center in Breukelen. Hier worden de nieuwste ontwerpen getoond tijdens het ‘Inspiratieweekend’ op 5 en 6 oktober.



Links

www.leolux.com
www.pode.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, meubel, bank, salontafel, design, vloer, tapijt, karpet, polyamide, wol, #clairevos, #leolux, #lfg, #leoluxfurnituregroup, #Pode,

Gerelateerd nieuws
 
Modulair zitconcept Viccarbe
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besluiten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden