Poco familie in Buddy-matrassen

Zaterdag 11 juni 2016

De drie kinderen van Poco-oprichter Peter Pohlmann doen een miljoeneninvestering in het matrassenmerk Buddy van de Berlijnse firma Cubitbo.
Poco familie in Buddy-matrassen

Cubitabo oprichters Stefan Zundel en Alexander Stelmaszyk

Poco is een Duitse woonwinkelketen die inmiddels ook in Nederland (Enschede) een filiaal heeft. Niko Pohlmann, directeur van het familiebedrijf Tripos, vertrouwt op het Buddy-concept van de startup Cubitabo (opgericht in 2013), waartoe ook onlineshop Bettenriese.de behoort, zo meldt Möbelkultur.

 

Dat vertrouwen is gebaseerd op de huidige groei van dergelijk concepten. Naast Bruno, Casper, Muun, Eve en Emma, is Buddy opnieuw een onlineshop die de matrassenmarkt wil opschudden en veroveren.

Cubitabo-oprichter en CEO Alexander Stelmaszyk is blij met Tripos als strategische partner. Voor de Tripos is dit overigens niet de eerste investering in e-commerce. Zo werd als eerder geïnvesteerd in Urbanara.

Het bijzondere aan "Buddy" is de tijk die met een rits (easy zip) rechtstreeks en zonder plooien aan de matras bevestigd wordt.
Het bedrijf adverteert dat de matras volledig is gemaakt in Duitsland. De levering is gratis en, net als bij andere online start-ups, de matras kan 100 nachten uitgeprobeerd worden.

 



Links

www.bettenriese.de
www.brunobett.de
www.buddysleep.de
www.emma-matratze.de
www.evemattress.de
www.muun.co
www.poco.de
www.urbanara.de

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, retail, winkel, outlet keten

Gerelateerd nieuws
Auping neemt Kuperus over
Auping neemt Kuperus bedden over en verstevigt zo de positie in het premium segment van de slapenmarkt.
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden