Plank en lamp van Raasch

Dinsdag 26 maart 2024

Raasch staat bekend om zijn unieke verlichting, die volgens designer Michael Raasch leuk en intuïtief in gebruik is en een individueel karakter heeft. Port is zijn nieuwe sculpturale en functionele armatuur.
Plank en lamp van Raasch
Plank en lamp van Raasch Plank en lamp van Raasch

Port is gemaakt van zwart metaal om het ontwerp te benadrukken. Ontdaan van al het overbodige, is Port volgens Raasch ontworpen om alleen het essentiële te behouden. Een functioneel ontworpen plank met veel opbergmogelijkheden en een lampstang met een beweegbare lampkop kenmerken het karakteristieke silhouet van Port.

 

De plank biedt links of rechts ruimte voor een metalen cuvet en een lange uitsparing voor het opbergen van pasjes, mobiele telefoons of benodigde kantooraccessoires. De Port lampkop kan in verschillende richtingen worden versteld en is uitgerust met een retrofit LED.

 

Port is verkrijgbaar met een zwarte voet, lichtstaaf en spot, evenals een hoogwaardige messing doos, maar  Raasch produceert deze kleine allrounder op verzoek ook in grijs en rood.



Links

www.raasch-collection.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, hanglamp, wandlamp, dim, led, armatuur, #raasch, #michaelraasch

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Einde Nolte Germersheim
Het doek valt voor Nolte Möbel. Het bekende Duitse familiebedrijf sluit in juli 2025 definitief de deuren. De zoektocht naar een overnamekandidaat is mislukt, waardoor ook de laatste 230 werknemers hun baan verliezen.
lees verder
 
Nieuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden