Plaatmateriaal in ETC

Dinsdag 05 augustus 2025

Kuiper Holland en Holland Laminati openen in oktober samen een showroom op ETC in Culemborg. De ruimte komt tot stand onder de vlag van de Vanca Group, waar beide bedrijven onderdeel van zijn. Met deze stap willen zij interieurprofessionals dichter bij hun aanbod brengen.
Plaatmateriaal in ETC

Opvallend is dat Kuiper Holland zich in ETC presenteert als leverancier van halffabricaten, terwijl dit platform traditioneel vooral merken toont in meubels, verlichting en afwerking. 'Juist daarom is het een interessante plek,' aldus commercieel manager Thijs Haarhuis. 'De interieurprofessional die hier rondloopt, zoekt inspiratie en kwaliteit. Wij leveren die, maar dan aan de basis van het ontwerp.'

 

Kuiper Holland is producent van hoogwaardig decoratief plaatmateriaal in fineer en HPL. Holland Laminati zorgt voor distributie van het volledige Vanca-assortiment. In de nieuwe showroom tonen zij hun gezamenlijke aanbod, waaronder de bekende Oakland-collectie: MDF-platen met een eikenfineer toplaag. Deze wordt inmiddels volledig geproduceerd door Kuiper Holland zelf, en is via Holland Laminati snel leverbaar uit voorraad.

 

De showroom is elke maandag geopend voor professionals. De officiële opening is gepland tijdens de Design Experience op 6 en 7 oktober. Dit najaar zijn beide bedrijven ook te vinden op vakbeurs Houtpro+ in 's-Hertogenbosch het Interieurpaviljoen.



Links

www.kuiperholland.nl
www.hollandlaminati.nl
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, wandbekleding, behang, interieurtextiel, presentatie, introductie, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, interieurprofessional, #designexperience, #etcexpo, #interiorprofessionals, #etcdesigncentereurope,

Gerelateerd nieuws
 
Omzetgroei Jysk
lees verder
Samenwerking B&C en Keje
B&C Raamdecoratie en Keje Dronten slaan handen ineen: de horren van laatstgenoemde zijn binnenkort verkrijgbaar bij B&C.
lees verder
Contractmarkt op Meubelbeurs
De Meubelbeurs Brussel (2-5 november), zet een volgende stap in haar ontwikkeling en richt zich steeds nadrukkelijker ook op andere doelgroepen binnen de interieurbranche. Met name de hospitality- en projectmarkt krijgen in 2025 een prominente plek.
lees verder
Commissaris EK retail
Er zijn diverse wijzigingen doorgevoerd bij EK Retail. Zo treedt Johan Vlassak toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden