Coretec toont nieuw concept

Zaterdag 07 juni 2025

Tijdens de Flanders Flooring Days (FFD) toonde US Floors in haar showroom in Kruisem het nieuwe winkeldisplay-concept voor haar vloerenmerk Coretec.
Coretec toont nieuw concept
Coretec toont nieuw concept Coretec toont nieuw concept Coretec toont nieuw concept

Na de eerste introductie op Bau (in januari) heeft Coretec® op de Flanders Flooring Days van afgelopen week het nieuwe modulaire concept ook aan alle bezoekers van deze beurs getoond, met veel positieve reacties.

 

Het nieuwe concept heeft een schuifkast met licht, dit toont mooi het reliëf in de designs. De demo-panelen zijn eenvoudig uit de kast te halen en kunnen dan op de vloer of op de display zelf getoond worden.

 

Op elk paneel staat een QR-code. Als deze gescand wordt met de smartphone, dan wordt die vloer getoond in een aantal demo-interieurs. En kan er doorgeklikt worden naar de room visualizer op de website van Coretec, waar ook een foto van het eigen interieur geupload kan worden.

 

Het is ook mogelijk om een beeldscherm van 75 inch in de presentatie te verwerken. De beelden trekken aandacht en geven dynamiek. Coretec zorgt voor de content.

 

Het displayconcept is vanaf nu verkrijgbaar en wordt ook ingemeten en geplaatst door het bedrijf. En uiteraard wordt op dit nieuwe concept ook het vernieuwde, robuuste logo getoond. Een mooie doorontwikkeling bij het 10-jarig bestaan van het gerennommeerde vloerenmerk.



Links

www.coretecfloors.com
www.flandersflooringdays.com

Tags

nieuws, interieur, vloeren, pvcvloeren, klikvloeren, merk, winkelpresentatie, display, displayconcept, dessins, collecties, uitstraling, relief, print, demopaneel, schuifkast, visualizer, roomplanner, foto, uploaden, content, beeldscherm, logo, merk, bestaan, 10jaar, beurs, vloerenbeurs, showroom, klanten, ontvangst, team, #coretec, #coretecfloors, #flandersflooringdays, #ffd

Gerelateerd nieuws
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Flanders Flooring Days groeit
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden