Pilotwinkel Blokker met VivaFloors

Donderdag 28 augustus 2014

Blokker opende onlangs in de Amsterdamse Jodenbreestraat een pilotwinkel. Het gaat om een nieuw winkelconcept, met lagere en lichtere schappen, waarmee de winkelketen in huishoudelijke artikelen weer marktaandeel wil terugwinnen. De pvc-vloer van deze nieuwe winkel is van VivaFloors, meldt dat bedrijf trots.
Pilotwinkel Blokker met VivaFloors

Het is de bedoeling om ook de overige zeshonderd winkels om te bouwen, te beginnen in grote steden als Eindhoven, Alkmaar, Nijmegen en Alphen aan den Rijn.

In De Telegraaf legde topman Jan Peters uit dat klanten in dit nieuwe concept op een terminal bestellingen kunnen doen in de webshop van de winkel (meer over dit soort initiatieven in de woonbranche ook in de zojuist verschenen 9/10-editie van Ons Huis). Peters: 'Er moet een totale vervlechting plaatsvinden tussen internet en de fysieke winkels. Als jij het nieuwe koffiezetapparaat in het roze wilt, dan is die te vinden op de aanwezige terminal, te bestellen en gewoon af te rekenen.'

 

Peters meldde ook nog dat Blokker 'wat brutaler' wil worden én de onderkant van de markt weliswaar wil blijven bedienen, maar er wel iets 'wegschuift'. 'We mogen absoluut niet te duur worden en gaan echt geen tientje vragen voor een nieuwe theedoek.'

 

Bronnen: VivaFloors, www.nieuws.nl



Links

www.vivafloors.nl
www.blokker.nl

Tags

pvc, vloer, pvc-vloer

Gerelateerd nieuws
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Digitaal Product Paspoort
Beaulieu International Group en Digimarc demonstreren digitale watermerken als schaalbare oplossing voor digitale productpaspoorten in de vloerenindustrie.
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden