Pilat&Pilat neemt Slowwood over

Vrijdag 29 december 2023

Per 1 januari 2024 zal Pilat&Pilat Produkties, naast de Famylje Collectie, ook de Slowwood collectie gaan voeren. Christien Starkenburg, oprichter van Slowwood en Gjalt en Annelies Pilat, eigenaren van Pilat&Pilat zijn verheugd over dit besluit.
Pilat&Pilat neemt Slowwood over
Pilat&Pilat neemt Slowwood over Pilat&Pilat neemt Slowwood over

Sinds enkele jaren worden de Slowwood meubelen gemaakt door Lockwood, het meubelproductiebedrijf van Pilat&Pilat. Volgens Christien Starkenburg was zij op zoek naar een partij die Slowwood verder kon uitbouwen. De overdracht aan Pilat&Pilat voelt dan ook als een logische stap.

 

Starkenburg blijft betrokken bij de art-directie en ontwikkeling van Slowwood en Pilat&Pilat neemt Slowwood mee in haar jarenlange ervaring en kennis in de meubelbranche. Voor Pilat&Pilat is de overname van Slowwood een waardevolle aanvulling op hun bestaande collectie.

 

Beide merken werken met massief hout en de ontwerpen kenmerken zich door eenvoud en archetypische vormen. De Slowwood collectie bestaat uit eetkamertafels, salon- en bijzettafels en kasten. Deze worden gemaakt van massief eiken of essen, afgewerkt in lak, olie of zeep. De Pilat&Pilat collectie bestaat uit dezelfde items alsook vergadertafels, stoelen en banken. Daarnaast is er een uitgebreide collectie accessoires van massief hout.



Links

www.slowwood.nl
www.pilat.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kast, tafel, meubelen, stoel, bank, bijzettafel, salontafel, kruk, meubelmaker, meubel, hout, ambacht, samenwerking, koop, overname, overgenomen, fusie, merger, acquisitie, jointventure, #pilat, #pilatenpilat, #slowwood

Gerelateerd nieuws
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Nieuwe vakevents dichterbij
De twee nieuwe vakevents voor de retailbranche van de Trade Mart Utrecht, Jewels & Luxury en Kitchen & Design Days 2026, komen er aan. Maar eerst nog de najaarseditie van de Retailbeurs .
lees verder
 
Moll Funktionsmöbel stopt
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden